TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Madeira is de laatste bestemming in Sergio over de Grens. Chefkok Sergio Herman bezoekt het eiland met de Vlaamse actrice en presentatrice Dina Tersago.
Sterrenchef Benoit Sinthon verwelkomt hen met espetada, rundvlees op spiezen van lauriertakken. Na een boottocht duiken Sergio en Dina de zee in om lapas te vangen. Deze weekdieren laten ze in een restaurant bereiden.
Bij een glaasje Madeirawijn komt het tot een persoonlijk gesprek over een gedeeld verdriet. Dina heeft een miskraam gehad en ook Sergio heeft een kindje verloren. "Op mijn ketting staat aan de ene kant de vingerafdruk van mijn vader en aan de andere kant die van mijn overleden zoontje. We hebben hem de dag voor de geboorte verloren. Het is het ergste wat ik ooit heb meegemaakt", vertelt Sergio.
Sergio over de Grens is op zondag 10 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint