TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Madeira is de laatste bestemming in Sergio over de Grens. Chefkok Sergio Herman bezoekt het eiland met de Vlaamse actrice en presentatrice Dina Tersago.
Sterrenchef Benoit Sinthon verwelkomt hen met espetada, rundvlees op spiezen van lauriertakken. Na een boottocht duiken Sergio en Dina de zee in om lapas te vangen. Deze weekdieren laten ze in een restaurant bereiden.
Bij een glaasje Madeirawijn komt het tot een persoonlijk gesprek over een gedeeld verdriet. Dina heeft een miskraam gehad en ook Sergio heeft een kindje verloren. "Op mijn ketting staat aan de ene kant de vingerafdruk van mijn vader en aan de andere kant die van mijn overleden zoontje. We hebben hem de dag voor de geboorte verloren. Het is het ergste wat ik ooit heb meegemaakt", vertelt Sergio.
Sergio over de Grens is op zondag 10 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen