TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Madeira is de laatste bestemming in Sergio over de Grens. Chefkok Sergio Herman bezoekt het eiland met de Vlaamse actrice en presentatrice Dina Tersago.
Sterrenchef Benoit Sinthon verwelkomt hen met espetada, rundvlees op spiezen van lauriertakken. Na een boottocht duiken Sergio en Dina de zee in om lapas te vangen. Deze weekdieren laten ze in een restaurant bereiden.
Bij een glaasje Madeirawijn komt het tot een persoonlijk gesprek over een gedeeld verdriet. Dina heeft een miskraam gehad en ook Sergio heeft een kindje verloren. "Op mijn ketting staat aan de ene kant de vingerafdruk van mijn vader en aan de andere kant die van mijn overleden zoontje. We hebben hem de dag voor de geboorte verloren. Het is het ergste wat ik ooit heb meegemaakt", vertelt Sergio.
Sergio over de Grens is op zondag 10 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag