TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Madeira is de laatste bestemming in Sergio over de Grens. Chefkok Sergio Herman bezoekt het eiland met de Vlaamse actrice en presentatrice Dina Tersago.
Sterrenchef Benoit Sinthon verwelkomt hen met espetada, rundvlees op spiezen van lauriertakken. Na een boottocht duiken Sergio en Dina de zee in om lapas te vangen. Deze weekdieren laten ze in een restaurant bereiden.
Bij een glaasje Madeirawijn komt het tot een persoonlijk gesprek over een gedeeld verdriet. Dina heeft een miskraam gehad en ook Sergio heeft een kindje verloren. "Op mijn ketting staat aan de ene kant de vingerafdruk van mijn vader en aan de andere kant die van mijn overleden zoontje. We hebben hem de dag voor de geboorte verloren. Het is het ergste wat ik ooit heb meegemaakt", vertelt Sergio.
Sergio over de Grens is op zondag 10 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Douwe Bob wil populaire talentenjacht terugbrengen: 'Al moet ik het gewoon helemaal zelf doen'
10:15Hila Noorzai weer als vervanger van Eva Jinek: dit is wanneer
09:35Video: Zo namen fans afscheid van Ben Saunders
09:08Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink
08:41De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt