TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Madeira is de laatste bestemming in Sergio over de Grens. Chefkok Sergio Herman bezoekt het eiland met de Vlaamse actrice en presentatrice Dina Tersago.
Sterrenchef Benoit Sinthon verwelkomt hen met espetada, rundvlees op spiezen van lauriertakken. Na een boottocht duiken Sergio en Dina de zee in om lapas te vangen. Deze weekdieren laten ze in een restaurant bereiden.
Bij een glaasje Madeirawijn komt het tot een persoonlijk gesprek over een gedeeld verdriet. Dina heeft een miskraam gehad en ook Sergio heeft een kindje verloren. "Op mijn ketting staat aan de ene kant de vingerafdruk van mijn vader en aan de andere kant die van mijn overleden zoontje. We hebben hem de dag voor de geboorte verloren. Het is het ergste wat ik ooit heb meegemaakt", vertelt Sergio.
Sergio over de Grens is op zondag 10 november 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris