TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sergio Herman bezoekt in Istanboel een van zijn bekende vrienden, profvoetballer Dries Mertens. De oud-speler van onder meer FC Utrecht en PSV maakte in de zomer van 2022 een transfer naar de Turkse topclub Galatasaray. Samen ontdekken ze wat de wereldstad aan de rivier de Bosporus culinair te bieden heeft: dat is nogal wat.
Zo is de gevulde mossel een populair streetfoodgerecht, een beetje te vergelijken met ons broodje haring. Ook de zoete lekkernij baklava en een spies geroosterd vlees (sish-kebab) kunnen niet ontbreken bij een bezoek aan de Turkse stad.
Toch draait het in deze aflevering van Sergio over de Grens niet alleen maar om eten. Zo mag Sergio bij de voorbereiding van Dries bij een van de belangrijkste wedstrijden van het jaar zijn.
Deze aflevering van Sergio over de Grens is op zondag 6 oktober 2024 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie