TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar eindigt een fetisj en waar begint racisme? Documentairemaakster Kelly-Qian van Binsbergen, bekend van de documentaire De Afhaalchinees, gaat in de reeks Sexotisch op zoek naar het antwoord op die vraag.
In drie afleveringen duikt ze, samen met experts als een dominatrix en een pornohistoricus, in bekende zoektermen op pornosites die te maken hebben met raciale fetisjes.
"Wat lijkt op een onschuldige voorkeur, verandert in racisme wanneer die is gebaseerd op stereotypen", vertelt Van Binsbergen over haar drieluik, waarmee ze vooral bewustzijn wil creëren. "Natuurlijk kan je vallen op vrouwen met een Aziatisch uiterlijk, maar het is iets anders als je ook bepaalde gedragingen verwacht. Dan reduceer je een persoon tot een seksuele fantasie."
Sexotisch is vanaf 6 november 2024 iedere woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4
07:55De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Lubach