TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar eindigt een fetisj en waar begint racisme? Documentairemaakster Kelly-Qian van Binsbergen, bekend van de documentaire De Afhaalchinees, gaat in de reeks Sexotisch op zoek naar het antwoord op die vraag.
In drie afleveringen duikt ze, samen met experts als een dominatrix en een pornohistoricus, in bekende zoektermen op pornosites die te maken hebben met raciale fetisjes.
"Wat lijkt op een onschuldige voorkeur, verandert in racisme wanneer die is gebaseerd op stereotypen", vertelt Van Binsbergen over haar drieluik, waarmee ze vooral bewustzijn wil creëren. "Natuurlijk kan je vallen op vrouwen met een Aziatisch uiterlijk, maar het is iets anders als je ook bepaalde gedragingen verwacht. Dan reduceer je een persoon tot een seksuele fantasie."
Sexotisch is vanaf 6 november 2024 iedere woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur