TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Waar eindigt een fetisj en waar begint racisme? Documentairemaakster Kelly-Qian van Binsbergen, bekend van de documentaire De Afhaalchinees, gaat in de reeks Sexotisch op zoek naar het antwoord op die vraag.
In drie afleveringen duikt ze, samen met experts als een dominatrix en een pornohistoricus, in bekende zoektermen op pornosites die te maken hebben met raciale fetisjes.
"Wat lijkt op een onschuldige voorkeur, verandert in racisme wanneer die is gebaseerd op stereotypen", vertelt Van Binsbergen over haar drieluik, waarmee ze vooral bewustzijn wil creëren. "Natuurlijk kan je vallen op vrouwen met een Aziatisch uiterlijk, maar het is iets anders als je ook bepaalde gedragingen verwacht. Dan reduceer je een persoon tot een seksuele fantasie."
Sexotisch is vanaf 6 november 2024 iedere woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Stars on Stage: Emma Kok zingt Mijn Leven Is Van Mij uit Elisabeth
10:29Deze acteurs zijn toegevoegd aan de cast van Haantjes, voor het tweede seizoen
09:32Groot verdriet voor Janny van der Heijden: hond Nhaan plotseling overleden
08:49MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer