TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze eerste aflevering van de vijfdelige reportageserie Simon Reeve's South America begint Simon Reeve zijn reis in het afgelegen noordoosten van het continent. Hij trekt van Venezuela over Guyana en Suriname naar Frans-Guyana. Dit deel van de aardkorst staat bekend als het Guianaschild en herbergt het meest ongerepte regenwoud ter wereld.
Mogelijk gaat er bij de naam 'Simon Reeve' niet bij iedereen een belletje rinkelen, maar zie hem vooral als een collega van 'onze eigen' Freek Vonk. Deze Engelse presentator en avonturier vliegt namelijk geregeld over de wereld voor zijn reis- en milieudocumentaires en heeft tal van boeken geschreven over internationaal terrorisme, moderne geschiedenis en zijn avonturen. Naast deze reeks was hij ook al eerder te zien in de BBC-series Holidays in the Danger Zone, Places That Don't Exist en Kreeftskeerkring.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days