TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven afleveringen valt vanavond het doek voor DNA Singers. De kans is groot dat RTL 4 oren heeft naar een vervolg op de muzikale raadshow waarbij alles draait om de vraag wie het bekende familielid is van de kandidaten. Met ruim 900.000 kijkers per week is het programma van Art Rooijakkers immers een onvervalste hit.
Daarnaast is deelname ook een emotionele ervaring voor de bekende artiesten. Zo hield Ben Cramer het niet droog toen hij samen met zijn dochter Shanna mocht zingen. Ook Tineke Schouten gloeide van trots toen ze het podium deelde met kleindochter Rafaëlla.
In de slotaflevering krijgen teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Jaap Reesema versterking van Dave von Raven en Soy Kroon. Het viertal moet nog drie keer uitvogelen wie bij wie hoort.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is