TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ronald Goedemondt, Bas Hoeflaak, Leo Alkemade en Jochen Otten kennen elkaar al heel lang. Op de vraag hoe Sluipschutters is ontstaan zegt Jochen Otten in Zin Magazine: "Ik zag Ronald in die tijd veel in het comedycircuit en in het uitgaansleven. Dan gingen we koffiedrinken en grappen aan elkaar voorlezen."
"Ronald en ik droomden van een eigen sketchprogramma. We praatten over hoe dat er dan uit zou moeten zien. Zo ontstond het idee om met vier vrienden te keten. Alles te mogen spelen wat je maar kunt bedenken. Korte grappen en vervreemdend, met een clou die je niet ziet aankomen. We maakten een lijstje met onze favoriete vrienden-collega’s. Leo en Bas stonden zowel bij mij als Ronald bovenaan." De vier vrienden maken dit sketchprogramma voor zesde seizoen.
Sluipschutters is vanaf 15 januari iedere maandag om 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL