TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ronald Goedemondt, Bas Hoeflaak, Leo Alkemade en Jochen Otten kennen elkaar al heel lang. Op de vraag hoe Sluipschutters is ontstaan zegt Jochen Otten in Zin Magazine: "Ik zag Ronald in die tijd veel in het comedycircuit en in het uitgaansleven. Dan gingen we koffiedrinken en grappen aan elkaar voorlezen."
"Ronald en ik droomden van een eigen sketchprogramma. We praatten over hoe dat er dan uit zou moeten zien. Zo ontstond het idee om met vier vrienden te keten. Alles te mogen spelen wat je maar kunt bedenken. Korte grappen en vervreemdend, met een clou die je niet ziet aankomen. We maakten een lijstje met onze favoriete vrienden-collega’s. Leo en Bas stonden zowel bij mij als Ronald bovenaan." De vier vrienden maken dit sketchprogramma voor zesde seizoen.
Sluipschutters is vanaf 15 januari iedere maandag om 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'