TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bert van Leeuwen nam vorige week afscheid van De Saffier in Hilversum, waar hij vijf weken lang bewoners en medewerkers leerde kennen. Voor Soep, Sores en Soelaas is hij nu op een andere locatie van het Leger des Heils: Huis & Haard in het Twentse Beuningen.
Op deze plek wonen mensen die psychiatrische problemen hebben, vaak in combinatie met een verslaving. Hierdoor kunnen ze niet zelfstandig wonen. Van Leeuwen wil hier meer over weten. Wanneer komen mensen bijvoorbeeld in aanmerking voor een plekje? Het lukt hem niet helemaal om dit helder te krijgen.
Thijmen woont bij Huis & Haard en wil zonder verslavende middelen door het leven gaan. Met Van Leeuwen spreekt hij af om de komende weken te gaan hardlopen. Niet alleen: de presentator moet er ook aan geloven.
Deze aflevering van Soep, Sores en Soelaas is op 16 oktober om 16:30 uur te zien bij EO op NPO1.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
