TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“We zijn maar even op deze aardbol. Daar moeten we iets van maken.” Dat doet Leah, vrijwilliger bij het Buurtsteunpunt Zevenkamp in Rotterdam. Ondanks haar ziekte fibromyalgie, waardoor ze veel pijn ervaart, blijft ze uitjes organiseren voor de bezoekers van het buurthuis. Niet alleen omdat Leah van het gezelschap geniet, maar ook omdat ze vindt dat ze onmisbaar zijn.
De ervaringen die mensen tijdens de uitstapjes opdoen, leveren nieuwe gespreksstof op. Bert van Leeuwen gaat in Soep, Sores en Soelaas mee en hoort hoeveel impact Leahs inspanningen hebben op de groep. Er ontstaan hechte vriendschappen en bovenal: iedereen voelt zich geborgen bij haar. Van Leeuwen vindt het dan ook hoog tijd om haar in het zonnetje te zetten. De presentator heeft een verrassing.
Deze aflevering van Soep, Sores en Soelaas is op 15 april 2024 vanaf 16:23 uur te zien bij EO op NPO1.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland