TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We zijn maar even op deze aardbol. Daar moeten we iets van maken.” Dat doet Leah, vrijwilliger bij het Buurtsteunpunt Zevenkamp in Rotterdam. Ondanks haar ziekte fibromyalgie, waardoor ze veel pijn ervaart, blijft ze uitjes organiseren voor de bezoekers van het buurthuis. Niet alleen omdat Leah van het gezelschap geniet, maar ook omdat ze vindt dat ze onmisbaar zijn.
De ervaringen die mensen tijdens de uitstapjes opdoen, leveren nieuwe gespreksstof op. Bert van Leeuwen gaat in Soep, Sores en Soelaas mee en hoort hoeveel impact Leahs inspanningen hebben op de groep. Er ontstaan hechte vriendschappen en bovenal: iedereen voelt zich geborgen bij haar. Van Leeuwen vindt het dan ook hoog tijd om haar in het zonnetje te zetten. De presentator heeft een verrassing.
Deze aflevering van Soep, Sores en Soelaas is op 15 april 2024 vanaf 16:23 uur te zien bij EO op NPO1.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers