TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sonja wijkt daarbij best een beetje af van de norm, want hoewel de mens vaak als egoistisch wordt neergezet, denkt de voormalig presentatrice er heel anders over. "Mijn man is nog iets ouder dan ik. Wij hebben een ongelooflijk mooi leven achter de rug, dus als de dokters zouden moeten kiezen, dan begrijp ik dat ze voor jongere mensen kiezen."
Verder sprak Sonja nog over solidariteit tussen de generaties, ouder worden, de natuur en het opvoeden van stiefdochters. Kijk het fragment hier terug.
Terugkijken: Hoe denkt Sonja Barend over de wereld van nu? Dat kun je lezen in haar nieuwe boek, waarin ze de wereld in coronatijd beschouwt, nu ons land tegelijk stil- en op zijn kop staat. Over solidariteit, ouder worden en nog veel meer.https://t.co/n51LUpSoDQ — Op1 (@op1npo) December 2, 2020
Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'
19:15Teun Kuilboer stopt per direct met zijn rol als Willem in Sleepers: 'Er is een onwerkbare situatie gecreëerd'
16:31LuckyTV maakt comeback bij Vandaag Inside