TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sonja wijkt daarbij best een beetje af van de norm, want hoewel de mens vaak als egoistisch wordt neergezet, denkt de voormalig presentatrice er heel anders over. "Mijn man is nog iets ouder dan ik. Wij hebben een ongelooflijk mooi leven achter de rug, dus als de dokters zouden moeten kiezen, dan begrijp ik dat ze voor jongere mensen kiezen."
Verder sprak Sonja nog over solidariteit tussen de generaties, ouder worden, de natuur en het opvoeden van stiefdochters. Kijk het fragment hier terug.
Terugkijken: Hoe denkt Sonja Barend over de wereld van nu? Dat kun je lezen in haar nieuwe boek, waarin ze de wereld in coronatijd beschouwt, nu ons land tegelijk stil- en op zijn kop staat. Over solidariteit, ouder worden en nog veel meer.https://t.co/n51LUpSoDQ — Op1 (@op1npo) December 2, 2020
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom