TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bereid je voor op een avond met zowel een lach als een traan.
Het is goed mogelijk dat je momenteel iemand kent die met kanker te maken heeft. Het is namelijk zo dat 1 op de 2 Nederlanders deze verschrikkelijke ziekte krijgt. En daar kunnen we natuurlijk onze ogen niet voor sluiten. Daarom presenteren Marlijn Weerdenburg en Soy Kroon binnenkort Iedereen AAN, tegen Kanker, een liveshow met als doel om zoveel mogelijk steun en donaties op te halen voor het KWF.
Om dit te bewerkstelligen, heeft AVROTROS dan ook een veelzijdige avond gecreëerd. Zo vertellen de 25-jarige Loraine, de 61-jarige Peter en de 50-jarige Astrid, samen met BN'ers als Albert Verlinde, Johnny de Mol en Edsilia Rombley, hun indrukwekkende verhaal. Daarnaast is er ruimte voor muziek van Danny Vera, DI-RECT, en Miss Montreal, die allemaal hun steentje bijdragen aan deze bijzondere avond.
Voor de presentatoren is het in ieder geval alvast een eer dat zij de avond aan elkaar mogen praten. "Ik heb van heel dichtbij meegemaakt wat kanker doet. Mijn vader is getroffen door de ziekte, maar dankzij het bevolkingsonderzoek is hij er gelukkig nog", laat Marlijn alvast weten. "Dat geldt helaas niet voor iedereen die de diagnose krijgt. Er is nog zoveel te doen, dus vraag ik aan iedereen: ga AAN en verander de toekomst voor mensen met kanker."
Soy Kroon sluit zich hierbij aan: "Kanker is één van de grootste maatschappelijke problemen van deze tijd. Uiteindelijk krijgt iedereen helaas te maken met kanker. Of je het nu zelf hebt, of iemand om wie je geeft. Oud en jong. Ik denk dat iedereen zich kan identificeren met de verhalen die we die avond zullen horen", aldus de presentator. "Het raakt ons allemaal. En daarom ben ik vereerd dat ik samen met Marlijn deze tv-show hier aandacht voor kan vragen."
Iedereen AAN, tegen Kanker is op donderdag 29 augustus vanaf 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien