TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ana woont in Twente, maar werd geboren in het Argentinië van Jorge Videla. Deze president voerde van 1976 tot 1981 een schrikbewind over zijn land. Onder de slachtoffers van Videla’s militaire dictatuur waren ook moeders van pasgeboren baby’s. Die kinderen pakten de machthebbers soms af, om hen vervolgens af te staan, vaak aan kinderloze sympathisanten van het regime.
Ana was een van die baby's. De Twentse stond onder de naam Baby 115 in het dossier, alleen heeft ze dat zelf nooit geweten. Tien jaar geleden kreeg ze een telefoontje uit Buenos Aires, waarin ze hoorde wat haar als baby is overkomen. Jarenlang hield ze haar geheim voor zich, maar nu gaat ze in Spoorloos samen met Derk Bolt toch op reis naar haar geboorteland, om haar verhaal te vertellen.
Spoorloos is sinds 27 september iedere woensdag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op 1 november 2023.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'