TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de laatste keer dit seizoen helpt Spoorloos mensen bij elkaar te brengen. Presentatrice Jetske van den Elsen gaat naar Singapore. Haar reisgezel is John, een gewezen zeeman. Op het Aziatische eiland hoopt hij zijn biologische dochter te ontmoeten.
Jetske vertelde over haar werk voor dit programma op de site van KRO-NCRV: “Ieder verhaal is weer zo anders. Ik vind het heel mooi om te zien dat onze gasten zich zo openstellen. Het is toch wel even wennen met een camera erbij. Je vertrekt met de gast, crew en regisseur. Dan ga je een bubbel in die heel bijzonder is, omdat je zoiets intiems van iemand meemaakt.”
Ook Joris Linssen heeft een speciale missie. Hij helpt de familie Godijn met het terugvinden van het oorlogsdagboek van oma Tini. Benieuwd? Deze aflevering van Spoorloos zie je op woensdag 11 december 2024 vanaf 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)