TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de laatste keer dit seizoen helpt Spoorloos mensen bij elkaar te brengen. Presentatrice Jetske van den Elsen gaat naar Singapore. Haar reisgezel is John, een gewezen zeeman. Op het Aziatische eiland hoopt hij zijn biologische dochter te ontmoeten.
Jetske vertelde over haar werk voor dit programma op de site van KRO-NCRV: “Ieder verhaal is weer zo anders. Ik vind het heel mooi om te zien dat onze gasten zich zo openstellen. Het is toch wel even wennen met een camera erbij. Je vertrekt met de gast, crew en regisseur. Dan ga je een bubbel in die heel bijzonder is, omdat je zoiets intiems van iemand meemaakt.”
Ook Joris Linssen heeft een speciale missie. Hij helpt de familie Godijn met het terugvinden van het oorlogsdagboek van oma Tini. Benieuwd? Deze aflevering van Spoorloos zie je op woensdag 11 december 2024 vanaf 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker