TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de laatste keer dit seizoen helpt Spoorloos mensen bij elkaar te brengen. Presentatrice Jetske van den Elsen gaat naar Singapore. Haar reisgezel is John, een gewezen zeeman. Op het Aziatische eiland hoopt hij zijn biologische dochter te ontmoeten.
Jetske vertelde over haar werk voor dit programma op de site van KRO-NCRV: “Ieder verhaal is weer zo anders. Ik vind het heel mooi om te zien dat onze gasten zich zo openstellen. Het is toch wel even wennen met een camera erbij. Je vertrekt met de gast, crew en regisseur. Dan ga je een bubbel in die heel bijzonder is, omdat je zoiets intiems van iemand meemaakt.”
Ook Joris Linssen heeft een speciale missie. Hij helpt de familie Godijn met het terugvinden van het oorlogsdagboek van oma Tini. Benieuwd? Deze aflevering van Spoorloos zie je op woensdag 11 december 2024 vanaf 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
08:59De TV van gisteren: zaterdagavond blijft problematisch voor RTL4
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
