TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2018 ontmoette Sandrijn via Spoorloos haar biologische vader en haar halfzus. Tijdens die uitzending vertelde haar vader waarom zijn ex-vrouw en hij hun dochter lieten adopteren, en hoe moeilijk die tijd was: “Een marteling.” Hij was altijd aan haar blijven denken en had zich afgevraagd of het anders had kunnen lopen.
Sandrijn hoopte ook meer over haar moeder te weten te komen, maar hij liet weinig over haar los. Tot haar verbazing kreeg ze een jaar later bericht uit Korea: haar biologische moeder zou naar haar op zoek zijn. Zou haar vader daar toch de hand in hebben gehad? In deze aflevering komt het tot een ontmoeting, waarin haar moeder Sandrijn vertelt over haar achtergrond. Die informatie verandert haar blik op de eerste maanden van haar leven.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man