TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een van de sporters die Gregory Sedoc in Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs volgt is Karolien Florijn. Zij is tweevoudig wereldkampioen in de skiff, een eenpersoonsroeiboot. Florijn gaat proberen in de voetsporen te treden van haar vader Ronald. Die won twee keer olympisch goud, de ene keer in Seoel (1988) en de andere keer in Atlanta (1996).
Om dat ook te bereiken traint Karolien nu zes dagen in de week. Dat werpt zijn vruchten af, want nog nooit verloor ze een wedstrijd. Ze is dan ook de gedoodverfde favoriet voor de titel op de Spelen, maar ze moet het nog wel even doen.
Wat daarbij niet helpt is dat ze op weg naar het eindtoernooi tijdens een trainingskamp te maken krijgt met een vervelende griep. Daardoor kan ze een tijdje niet trainen.
Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'
13:50Met deze bekende gasten sluit het MAX-programma TV Monument af
13:29Opvallend: Rob Jetten vertelt in Onder Vier Ogen dat hij zijn vriend Nicolás soms maanden niet ziet
11:20Dit is de startdatum van Frans & Mariska, Stellen op de Proef
10:28Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1