TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De weg naar de Olympische Spelen is voor sporters er vaak eentje vol tegenslagen. Terrence Agard, een van de sporters die Gregory Sedoc in Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs volgt, heeft er al zijn hele leven mee te maken.
De winnaar van een zilveren medaille op de Spelen van 2021 rende op vijfjarige leeftijd tegen een muur aan. Naar eigen zeggen begon daar zijn 'carrière in het ziekenhuis'.
In 2011 verloor hij zijn ringvinger bij een mislukte duik vanaf een brug en eind 2015 overleefde hij ternauwernood een zwaar auto-ongeluk. Artsen vertelden hem dat het met zijn carrière nooit meer wat ging worden, maar hij bewees hrn het tegendeel. In de aanloop naar het toernooi in Parijs kreeg hij weer een klap te verwerken: het overlijden van zijn vader.
Deze aflevering van Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs is op maandag 22 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 3.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop