TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De weg naar de Olympische Spelen is voor sporters er vaak eentje vol tegenslagen. Terrence Agard, een van de sporters die Gregory Sedoc in Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs volgt, heeft er al zijn hele leven mee te maken.
De winnaar van een zilveren medaille op de Spelen van 2021 rende op vijfjarige leeftijd tegen een muur aan. Naar eigen zeggen begon daar zijn 'carrière in het ziekenhuis'.
In 2011 verloor hij zijn ringvinger bij een mislukte duik vanaf een brug en eind 2015 overleefde hij ternauwernood een zwaar auto-ongeluk. Artsen vertelden hem dat het met zijn carrière nooit meer wat ging worden, maar hij bewees hrn het tegendeel. In de aanloop naar het toernooi in Parijs kreeg hij weer een klap te verwerken: het overlijden van zijn vader.
Deze aflevering van Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs is op maandag 22 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 3.
Komt er een tweede seizoen van het AVROTROS-programma Onvergetelijke Liedjes?
10:46Yves Berendse licht tipje van de sluier op over het nieuwe seizoen van Beste Zangers
10:00Niels van der Laan deelt zijn kijktips: 'Dit klinkt saai, maar ik vind het echt geweldig'
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
08:33Spelshow Wie van de 3 krijgt geen nieuw seizoen