TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De weg naar de Olympische Spelen is voor sporters er vaak eentje vol tegenslagen. Terrence Agard, een van de sporters die Gregory Sedoc in Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs volgt, heeft er al zijn hele leven mee te maken.
De winnaar van een zilveren medaille op de Spelen van 2021 rende op vijfjarige leeftijd tegen een muur aan. Naar eigen zeggen begon daar zijn 'carrière in het ziekenhuis'.
In 2011 verloor hij zijn ringvinger bij een mislukte duik vanaf een brug en eind 2015 overleefde hij ternauwernood een zwaar auto-ongeluk. Artsen vertelden hem dat het met zijn carrière nooit meer wat ging worden, maar hij bewees hrn het tegendeel. In de aanloop naar het toernooi in Parijs kreeg hij weer een klap te verwerken: het overlijden van zijn vader.
Deze aflevering van Sportlab Sedoc - De Weg naar Parijs is op maandag 22 juli 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 3.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle