TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spelen in golven lijkt zo makkelijk. Toch heeft de robotdolfijn in Spy in the Ocean nog wat oefening nodig. Aan de harde landing die hij op de zeebodem maakt, is te zien dat hij de behendigheid van de echte tuimelaars mist. Daarentegen heeft deze bijzondere dolfijn wél een camera bij zich. Hiermee registreert hij hoe zijn soortgenoten zich gedragen terwijl ze samen spelen.
In Frans-Polynesië trekt de robotdolfijn de aandacht van een jonge bultrugwalvis. Het kalf is pas een paar maanden oud en nieuwsgierig naar wie daar in zee zwemt. Al snel maakt de walvis contact.
En het gaat er heftig aan toe wanneer een zeekat, een inktvissoort, zich bij zijn soortgenoten voegt. De robot ziet hoe onder water een hoop commotie ontstaat, waarbij zelfs inkt aan te pas komt.
Deze aflevering van Spy in the Ocean zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 20:35 uur op NPO 2.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP