TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spelen in golven lijkt zo makkelijk. Toch heeft de robotdolfijn in Spy in the Ocean nog wat oefening nodig. Aan de harde landing die hij op de zeebodem maakt, is te zien dat hij de behendigheid van de echte tuimelaars mist. Daarentegen heeft deze bijzondere dolfijn wél een camera bij zich. Hiermee registreert hij hoe zijn soortgenoten zich gedragen terwijl ze samen spelen.
In Frans-Polynesië trekt de robotdolfijn de aandacht van een jonge bultrugwalvis. Het kalf is pas een paar maanden oud en nieuwsgierig naar wie daar in zee zwemt. Al snel maakt de walvis contact.
En het gaat er heftig aan toe wanneer een zeekat, een inktvissoort, zich bij zijn soortgenoten voegt. De robot ziet hoe onder water een hoop commotie ontstaat, waarbij zelfs inkt aan te pas komt.
Deze aflevering van Spy in the Ocean zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 20:35 uur op NPO 2.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'