TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Spelen in golven lijkt zo makkelijk. Toch heeft de robotdolfijn in Spy in the Ocean nog wat oefening nodig. Aan de harde landing die hij op de zeebodem maakt, is te zien dat hij de behendigheid van de echte tuimelaars mist. Daarentegen heeft deze bijzondere dolfijn wél een camera bij zich. Hiermee registreert hij hoe zijn soortgenoten zich gedragen terwijl ze samen spelen.
In Frans-Polynesië trekt de robotdolfijn de aandacht van een jonge bultrugwalvis. Het kalf is pas een paar maanden oud en nieuwsgierig naar wie daar in zee zwemt. Al snel maakt de walvis contact.
En het gaat er heftig aan toe wanneer een zeekat, een inktvissoort, zich bij zijn soortgenoten voegt. De robot ziet hoe onder water een hoop commotie ontstaat, waarbij zelfs inkt aan te pas komt.
Deze aflevering van Spy in the Ocean zie je op zaterdag 15 februari 2025 vanaf 20:35 uur op NPO 2.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)