TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In korte tijd is de aandacht voor Tata Steel in de media en de politiek geëxplodeerd. Die aandacht is zelden positief, en in de laatste aflevering van de documentaireserie Staal voelt directeur Hans van den Berg de publieke druk terwijl hij werkt aan een milieuvriendelijke toekomst voor zijn bedrijf.
Het is echter de vraag of de geplande vergroening snel genoeg komt, want mondige omwonenden zetten druk op de ketel. Burgerlobbyist Antoinette Verbrugge heeft aangifte gedaan bij de politie, een stichting opgericht en een advocaat ingeschakeld. Ze hoopt op strafrechtelijke vervolging van Tata Steel en denkt een proces te kunnen winnen.
Voor het personeel van Tata is het de vraag of ze straks voor een schoon bedrijf werken of een andere baan moeten zoeken.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht