TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In korte tijd is de aandacht voor Tata Steel in de media en de politiek geëxplodeerd. Die aandacht is zelden positief, en in de laatste aflevering van de documentaireserie Staal voelt directeur Hans van den Berg de publieke druk terwijl hij werkt aan een milieuvriendelijke toekomst voor zijn bedrijf.
Het is echter de vraag of de geplande vergroening snel genoeg komt, want mondige omwonenden zetten druk op de ketel. Burgerlobbyist Antoinette Verbrugge heeft aangifte gedaan bij de politie, een stichting opgericht en een advocaat ingeschakeld. Ze hoopt op strafrechtelijke vervolging van Tata Steel en denkt een proces te kunnen winnen.
Voor het personeel van Tata is het de vraag of ze straks voor een schoon bedrijf werken of een andere baan moeten zoeken.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'