TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In korte tijd is de aandacht voor Tata Steel in de media en de politiek geëxplodeerd. Die aandacht is zelden positief, en in de laatste aflevering van de documentaireserie Staal voelt directeur Hans van den Berg de publieke druk terwijl hij werkt aan een milieuvriendelijke toekomst voor zijn bedrijf.
Het is echter de vraag of de geplande vergroening snel genoeg komt, want mondige omwonenden zetten druk op de ketel. Burgerlobbyist Antoinette Verbrugge heeft aangifte gedaan bij de politie, een stichting opgericht en een advocaat ingeschakeld. Ze hoopt op strafrechtelijke vervolging van Tata Steel en denkt een proces te kunnen winnen.
Voor het personeel van Tata is het de vraag of ze straks voor een schoon bedrijf werken of een andere baan moeten zoeken.
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'