TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In korte tijd is de aandacht voor Tata Steel in de media en de politiek geëxplodeerd. Die aandacht is zelden positief, en in de laatste aflevering van de documentaireserie Staal voelt directeur Hans van den Berg de publieke druk terwijl hij werkt aan een milieuvriendelijke toekomst voor zijn bedrijf.
Het is echter de vraag of de geplande vergroening snel genoeg komt, want mondige omwonenden zetten druk op de ketel. Burgerlobbyist Antoinette Verbrugge heeft aangifte gedaan bij de politie, een stichting opgericht en een advocaat ingeschakeld. Ze hoopt op strafrechtelijke vervolging van Tata Steel en denkt een proces te kunnen winnen.
Voor het personeel van Tata is het de vraag of ze straks voor een schoon bedrijf werken of een andere baan moeten zoeken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)