TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In korte tijd is de aandacht voor Tata Steel in de media en de politiek geëxplodeerd. Die aandacht is zelden positief, en in de laatste aflevering van de documentaireserie Staal voelt directeur Hans van den Berg de publieke druk terwijl hij werkt aan een milieuvriendelijke toekomst voor zijn bedrijf.
Het is echter de vraag of de geplande vergroening snel genoeg komt, want mondige omwonenden zetten druk op de ketel. Burgerlobbyist Antoinette Verbrugge heeft aangifte gedaan bij de politie, een stichting opgericht en een advocaat ingeschakeld. Ze hoopt op strafrechtelijke vervolging van Tata Steel en denkt een proces te kunnen winnen.
Voor het personeel van Tata is het de vraag of ze straks voor een schoon bedrijf werken of een andere baan moeten zoeken.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess