TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie in een musical wil spelen, moet kunnen zingen, acteren én dansen, daar weten presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman alles van.
In hun nieuwe programma Stars on Stage krijgen acht bekende Nederlanders - onder wie zangeres Emma Heesters, ex-topschaatser Michel Mulder, model Sylvia Geersen en zanger Gerard Joling - de kans om te laten zien wat ze in huis hebben. Elke week voeren ze een bekend musicalnummer op.
Albert Verlinde, Paul de Leeuw en twee gastjuryleden beoordelen de optredens. In deze eerste aflevering zijn dat Vajèn van den Bosch en Lone van Roosendaal. Decors, kostuums, dansers: alle facetten van een musicalspektakel komen voorbij. De deelnemer die de minste indruk maakt op de jury, valt af. “Ze moeten keihard aan de bak”, zegt De Leeuw.
Stars on Stage is vanaf deze 5 januari iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?