TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Musicals blijven de grote passie van theaterproducent Albert Verlinde. Voor zijn tv-carrière werkte hij samen met grote namen in de musicalscene, onder wie Jos Brink, Frank Sanders en Jasperina de Jong. Daarom prijst hij zich gelukkig dat hij in Stars on Stage de BN'ers die tot musicalster worden omgedoopt, mag recenseren - samen met Paul de Leeuw en twee gastrecensenten.
Vooraf was er veel kritiek op het programma. Toen het programma werd aangekondigd regende het op Nu.nl berichten van mensen die zich afvroegen waarom altijd dezelfde carrousel BN'ers langskomt. “Jammer dat onbekend talent hier geen kans wordt gegeven. Er zijn genoeg talentvolle mensen die de opleiding niet kunnen betalen. Geef hun die kans", was een van de reacties op het programma.
Van die kritiek trekken overgebleven deelnemers Emma Heesters, Lisa Loeb, Glen Faria, Michel Mulder en Susanna Klibansky zich vast niets van aan. Zij proberen ook deze week de juryleden te overtuigen van hun kunnen. Benieuwd? Stars on Stage is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'