TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Musicals blijven de grote passie van theaterproducent Albert Verlinde. Voor zijn tv-carrière werkte hij samen met grote namen in de musicalscene, onder wie Jos Brink, Frank Sanders en Jasperina de Jong. Daarom prijst hij zich gelukkig dat hij in Stars on Stage de BN'ers die tot musicalster worden omgedoopt, mag recenseren - samen met Paul de Leeuw en twee gastrecensenten.
Vooraf was er veel kritiek op het programma. Toen het programma werd aangekondigd regende het op Nu.nl berichten van mensen die zich afvroegen waarom altijd dezelfde carrousel BN'ers langskomt. “Jammer dat onbekend talent hier geen kans wordt gegeven. Er zijn genoeg talentvolle mensen die de opleiding niet kunnen betalen. Geef hun die kans", was een van de reacties op het programma.
Van die kritiek trekken overgebleven deelnemers Emma Heesters, Lisa Loeb, Glen Faria, Michel Mulder en Susanna Klibansky zich vast niets van aan. Zij proberen ook deze week de juryleden te overtuigen van hun kunnen. Benieuwd? Stars on Stage is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij