TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Musicals blijven de grote passie van theaterproducent Albert Verlinde. Voor zijn tv-carrière werkte hij samen met grote namen in de musicalscene, onder wie Jos Brink, Frank Sanders en Jasperina de Jong. Daarom prijst hij zich gelukkig dat hij in Stars on Stage de BN'ers die tot musicalster worden omgedoopt, mag recenseren - samen met Paul de Leeuw en twee gastrecensenten.
Vooraf was er veel kritiek op het programma. Toen het programma werd aangekondigd regende het op Nu.nl berichten van mensen die zich afvroegen waarom altijd dezelfde carrousel BN'ers langskomt. “Jammer dat onbekend talent hier geen kans wordt gegeven. Er zijn genoeg talentvolle mensen die de opleiding niet kunnen betalen. Geef hun die kans", was een van de reacties op het programma.
Van die kritiek trekken overgebleven deelnemers Emma Heesters, Lisa Loeb, Glen Faria, Michel Mulder en Susanna Klibansky zich vast niets van aan. Zij proberen ook deze week de juryleden te overtuigen van hun kunnen. Benieuwd? Stars on Stage is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar