TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Musicals blijven de grote passie van theaterproducent Albert Verlinde. Voor zijn tv-carrière werkte hij samen met grote namen in de musicalscene, onder wie Jos Brink, Frank Sanders en Jasperina de Jong. Daarom prijst hij zich gelukkig dat hij in Stars on Stage de BN'ers die tot musicalster worden omgedoopt, mag recenseren - samen met Paul de Leeuw en twee gastrecensenten.
Vooraf was er veel kritiek op het programma. Toen het programma werd aangekondigd regende het op Nu.nl berichten van mensen die zich afvroegen waarom altijd dezelfde carrousel BN'ers langskomt. “Jammer dat onbekend talent hier geen kans wordt gegeven. Er zijn genoeg talentvolle mensen die de opleiding niet kunnen betalen. Geef hun die kans", was een van de reacties op het programma.
Van die kritiek trekken overgebleven deelnemers Emma Heesters, Lisa Loeb, Glen Faria, Michel Mulder en Susanna Klibansky zich vast niets van aan. Zij proberen ook deze week de juryleden te overtuigen van hun kunnen. Benieuwd? Stars on Stage is iedere vrijdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out