TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen Margriet van der Linden eind jaren 90 als correspondent in New York werkte, stuitte ze op verhalen van 'hate crimes' die haar nooit hebben losgelaten. Waarom plegen mensen met haatgevoelens geweld tegen anderen, alleen maar omdat ze anders zijn?
In de nieuwe serie State of hate onderzoekt Van der Linden enkele schokkende Amerikaanse haatmisdrijven, te beginnen met de moord op Matthew Shepard. Deze homoseksuele student aan de universiteit van Wyoming stapte in 1998 in Laramie in de auto bij twee jongemannen die hem een lift aanboden.
In plaats daarvan mishandelden ze Shepard zo ernstig dat hij zes dagen later overleed. Van der Linden spreekt met de beste vriendin van het slachtoffer, de lokale sheriff en mensen met bezwaren tegen de lhbtiq+-gemeenschap.
State of Hate is vanaf maandag 8 januari wekelijks vanaf 22:10 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026