TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de Gelderse plaats Duiven woont het samengestelde gezin Janssen. Zij hebben wekelijks slechts 120 euro te besteden en dat houdt in dat er keuzes gemaakt moeten worden. Zo is er niet altijd geld om kinderfeestjes te houden en een leuk dagje weg met het gezin is een absolute luxe.
In het Belgische plaatsje Itter zijn al deze zorgen er niet. De welvarende Jeanet Wolf en John Slabbekoorn hebben het daar goed voor elkaar. Ze wonen minstens acht maanden per jaar in het buitenland en bezitten een luxe woonboerderij met zwembad. Met hun coachingsbedrijf vergaarden ze een hoop vermogen en het is niet zo gek dat hun weekbudget dan ook 1700 euro is.
De week van leven ruilen en de daarbij horende financiële middelen zijn dus erg welkom voor het gezin Janssen.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
