TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Leidse volkszanger Mart Hoogkamer brak vorige zomer door met zijn zomerhit ‘Ik ga zwemmen’. Hij verwierf een hoop bekendheid en nieuwe fans, maar om Ahoy uit te verkopen moet je meer dan één hitje hebben. Wat veel mensen niet weten is dat Hoogkamer een veel uitgebreider repertoire heeft, dat grotendeels anders is dan de stijl van zijn grote zomerhit.
Zo ging in 2020 zijn versie van 'Unchained Melody’, als serenade gebracht op een Spaans strand, wereldwijd viral. Hoogkamer vertelt op de site van Ahoy dat hij er zin in heeft. “Het is de plek waar de koning van het levenslied, André Hazes sr., heeft opgetreden. Dat ik daar nu een concert mag geven is een droom die uitkomt. Ik beloof dat ik er met mijn band een waanzinnige avond van ga maken.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur