TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Leidse volkszanger Mart Hoogkamer brak vorige zomer door met zijn zomerhit ‘Ik ga zwemmen’. Hij verwierf een hoop bekendheid en nieuwe fans, maar om Ahoy uit te verkopen moet je meer dan één hitje hebben. Wat veel mensen niet weten is dat Hoogkamer een veel uitgebreider repertoire heeft, dat grotendeels anders is dan de stijl van zijn grote zomerhit.
Zo ging in 2020 zijn versie van 'Unchained Melody’, als serenade gebracht op een Spaans strand, wereldwijd viral. Hoogkamer vertelt op de site van Ahoy dat hij er zin in heeft. “Het is de plek waar de koning van het levenslied, André Hazes sr., heeft opgetreden. Dat ik daar nu een concert mag geven is een droom die uitkomt. Ik beloof dat ik er met mijn band een waanzinnige avond van ga maken.”
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij