TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Leidse volkszanger Mart Hoogkamer brak vorige zomer door met zijn zomerhit ‘Ik ga zwemmen’. Hij verwierf een hoop bekendheid en nieuwe fans, maar om Ahoy uit te verkopen moet je meer dan één hitje hebben. Wat veel mensen niet weten is dat Hoogkamer een veel uitgebreider repertoire heeft, dat grotendeels anders is dan de stijl van zijn grote zomerhit.
Zo ging in 2020 zijn versie van 'Unchained Melody’, als serenade gebracht op een Spaans strand, wereldwijd viral. Hoogkamer vertelt op de site van Ahoy dat hij er zin in heeft. “Het is de plek waar de koning van het levenslied, André Hazes sr., heeft opgetreden. Dat ik daar nu een concert mag geven is een droom die uitkomt. Ik beloof dat ik er met mijn band een waanzinnige avond van ga maken.”
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?