TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het plein in Roermond stroomt vol voor het Nederlandstalige lied in deze slotaflevering. Jan Smit treedt op en kondigt een lange lijst van artiesten aan als Frans Bauer, Sieneke, Re-play en Tino Martin. Verder trakteren onder anderen Donnie, John West en Wesly Bronkhorst het publiek op feestmuziek. Ook Marco Schuitmaker staat op het podium.
De zanger - pas 24 jaar - scoort momenteel een grote hit met het liedje ‘Engelbewaarder’. De dit jaar overleden Pierre Kartner schreef het in de jaren 70 als 'M'n engelbewaarder' voor zangeres Mieke. Schuitmakers cover ging viraal op sociale media, bestormde vervolgens de hitlijsten en werd miljoenen malen gestreamd op Spotify. Op 25 augustus brengt hij een nieuw nummer uit: een duet met niemand minder dan Jan Smit.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater