TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het plein in Roermond stroomt vol voor het Nederlandstalige lied in deze slotaflevering. Jan Smit treedt op en kondigt een lange lijst van artiesten aan als Frans Bauer, Sieneke, Re-play en Tino Martin. Verder trakteren onder anderen Donnie, John West en Wesly Bronkhorst het publiek op feestmuziek. Ook Marco Schuitmaker staat op het podium.
De zanger - pas 24 jaar - scoort momenteel een grote hit met het liedje ‘Engelbewaarder’. De dit jaar overleden Pierre Kartner schreef het in de jaren 70 als 'M'n engelbewaarder' voor zangeres Mieke. Schuitmakers cover ging viraal op sociale media, bestormde vervolgens de hitlijsten en werd miljoenen malen gestreamd op Spotify. Op 25 augustus brengt hij een nieuw nummer uit: een duet met niemand minder dan Jan Smit.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’