TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig is Rafael van der Vaart vooral te zien als voetbalanalist bij Studio Sport, maar ooit schitterde hij op de grasmat van Ajax en Real Madrid. Ook speelde hij meer dan honderd interlands met het Nederlands elftal.
In Sterren op het Doek interviewt Özcan Akyol de voetbalveteraan in Slot Assumburg in Heemskerk, de plaats waar Van der Vaart in 1983 werd geboren. Terwijl drie kunstenaars een persoonlijk portret maken van de ster, blikt hij terug op zijn sportcarrière en vertelt hij hoe hij zijn toekomst met zijn gezin ziet.
Van der Vaart vormt een koppel met tophandballer Estavana Polman, die afgelopen zomer nog Nederland vertegenwoordigde op de Olympische Spelen in Parijs. Samen hebben Van der Vaart en Polman een zevenjarige dochter, Rafael heeft uit zijn huwelijk met Sylvie ook nog een zoon.
Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 23 november 2024 om 20:40 uur te zien op NPO 2.
Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen
09:20De TV van gisteren: kijkers leven enorm mee met Shirley in Zeeman Confronteert
21:28MAFS-kijkers hebben massaal medelijden met Anton na uitspraken van Linda