TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig is Rafael van der Vaart vooral te zien als voetbalanalist bij Studio Sport, maar ooit schitterde hij op de grasmat van Ajax en Real Madrid. Ook speelde hij meer dan honderd interlands met het Nederlands elftal.
In Sterren op het Doek interviewt Özcan Akyol de voetbalveteraan in Slot Assumburg in Heemskerk, de plaats waar Van der Vaart in 1983 werd geboren. Terwijl drie kunstenaars een persoonlijk portret maken van de ster, blikt hij terug op zijn sportcarrière en vertelt hij hoe hij zijn toekomst met zijn gezin ziet.
Van der Vaart vormt een koppel met tophandballer Estavana Polman, die afgelopen zomer nog Nederland vertegenwoordigde op de Olympische Spelen in Parijs. Samen hebben Van der Vaart en Polman een zevenjarige dochter, Rafael heeft uit zijn huwelijk met Sylvie ook nog een zoon.
Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 23 november 2024 om 20:40 uur te zien op NPO 2.
Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'