TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig is Rafael van der Vaart vooral te zien als voetbalanalist bij Studio Sport, maar ooit schitterde hij op de grasmat van Ajax en Real Madrid. Ook speelde hij meer dan honderd interlands met het Nederlands elftal.
In Sterren op het Doek interviewt Özcan Akyol de voetbalveteraan in Slot Assumburg in Heemskerk, de plaats waar Van der Vaart in 1983 werd geboren. Terwijl drie kunstenaars een persoonlijk portret maken van de ster, blikt hij terug op zijn sportcarrière en vertelt hij hoe hij zijn toekomst met zijn gezin ziet.
Van der Vaart vormt een koppel met tophandballer Estavana Polman, die afgelopen zomer nog Nederland vertegenwoordigde op de Olympische Spelen in Parijs. Samen hebben Van der Vaart en Polman een zevenjarige dochter, Rafael heeft uit zijn huwelijk met Sylvie ook nog een zoon.
Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 23 november 2024 om 20:40 uur te zien op NPO 2.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv