TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig is Rafael van der Vaart vooral te zien als voetbalanalist bij Studio Sport, maar ooit schitterde hij op de grasmat van Ajax en Real Madrid. Ook speelde hij meer dan honderd interlands met het Nederlands elftal.
In Sterren op het Doek interviewt Özcan Akyol de voetbalveteraan in Slot Assumburg in Heemskerk, de plaats waar Van der Vaart in 1983 werd geboren. Terwijl drie kunstenaars een persoonlijk portret maken van de ster, blikt hij terug op zijn sportcarrière en vertelt hij hoe hij zijn toekomst met zijn gezin ziet.
Van der Vaart vormt een koppel met tophandballer Estavana Polman, die afgelopen zomer nog Nederland vertegenwoordigde op de Olympische Spelen in Parijs. Samen hebben Van der Vaart en Polman een zevenjarige dochter, Rafael heeft uit zijn huwelijk met Sylvie ook nog een zoon.
Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 23 november 2024 om 20:40 uur te zien op NPO 2.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit