TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen die krampachtig jong willen blijven, vindt Daan Schuurmans niet aantrekkelijk. Dat vertelde hij vorig jaar in Libelle. “Elke leeftijd heeft zijn eigen schoonheid”, liet hij in het interview optekenen. Voor de kunstenaars die hem portretteren in Sterren op het Doek heeft hij het verzoek om niet zijn ijdele kant naar voren te laten komen.
Zelf gaat Schuurmans in gesprek met Özcan Akyol. In het Depot Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, de stad waar de acteur in 1972 ter wereld kwam, praten ze onder meer over Schuurmans’ vader, die op zijn 56e overleed. Het gaat ook over de neuroses waar hij soms last van heeft.
De onthulling van de schilderijen vindt plaats in het Rijksmuseum, daar ziet Schuurmans of het is gelukt zijn ijdele kant buiten het doek te houden.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1. Deze aflevering met Daan volgt op 25 november 2023.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'