TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen die krampachtig jong willen blijven, vindt Daan Schuurmans niet aantrekkelijk. Dat vertelde hij vorig jaar in Libelle. “Elke leeftijd heeft zijn eigen schoonheid”, liet hij in het interview optekenen. Voor de kunstenaars die hem portretteren in Sterren op het Doek heeft hij het verzoek om niet zijn ijdele kant naar voren te laten komen.
Zelf gaat Schuurmans in gesprek met Özcan Akyol. In het Depot Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, de stad waar de acteur in 1972 ter wereld kwam, praten ze onder meer over Schuurmans’ vader, die op zijn 56e overleed. Het gaat ook over de neuroses waar hij soms last van heeft.
De onthulling van de schilderijen vindt plaats in het Rijksmuseum, daar ziet Schuurmans of het is gelukt zijn ijdele kant buiten het doek te houden.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1. Deze aflevering met Daan volgt op 25 november 2023.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
10:00Je kunt nu stemmen voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026!
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag