TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen die krampachtig jong willen blijven, vindt Daan Schuurmans niet aantrekkelijk. Dat vertelde hij vorig jaar in Libelle. “Elke leeftijd heeft zijn eigen schoonheid”, liet hij in het interview optekenen. Voor de kunstenaars die hem portretteren in Sterren op het Doek heeft hij het verzoek om niet zijn ijdele kant naar voren te laten komen.
Zelf gaat Schuurmans in gesprek met Özcan Akyol. In het Depot Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, de stad waar de acteur in 1972 ter wereld kwam, praten ze onder meer over Schuurmans’ vader, die op zijn 56e overleed. Het gaat ook over de neuroses waar hij soms last van heeft.
De onthulling van de schilderijen vindt plaats in het Rijksmuseum, daar ziet Schuurmans of het is gelukt zijn ijdele kant buiten het doek te houden.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1. Deze aflevering met Daan volgt op 25 november 2023.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel