TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen die krampachtig jong willen blijven, vindt Daan Schuurmans niet aantrekkelijk. Dat vertelde hij vorig jaar in Libelle. “Elke leeftijd heeft zijn eigen schoonheid”, liet hij in het interview optekenen. Voor de kunstenaars die hem portretteren in Sterren op het Doek heeft hij het verzoek om niet zijn ijdele kant naar voren te laten komen.
Zelf gaat Schuurmans in gesprek met Özcan Akyol. In het Depot Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, de stad waar de acteur in 1972 ter wereld kwam, praten ze onder meer over Schuurmans’ vader, die op zijn 56e overleed. Het gaat ook over de neuroses waar hij soms last van heeft.
De onthulling van de schilderijen vindt plaats in het Rijksmuseum, daar ziet Schuurmans of het is gelukt zijn ijdele kant buiten het doek te houden.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1. Deze aflevering met Daan volgt op 25 november 2023.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen
10:30Herman van der Zandt en Sosha Duysker keren op deze datum terug met Het Gevoel van de Vierdaagse
09:45Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat