TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mensen die krampachtig jong willen blijven, vindt Daan Schuurmans niet aantrekkelijk. Dat vertelde hij vorig jaar in Libelle. “Elke leeftijd heeft zijn eigen schoonheid”, liet hij in het interview optekenen. Voor de kunstenaars die hem portretteren in Sterren op het Doek heeft hij het verzoek om niet zijn ijdele kant naar voren te laten komen.
Zelf gaat Schuurmans in gesprek met Özcan Akyol. In het Depot Boijmans Van Beuningen in Rotterdam, de stad waar de acteur in 1972 ter wereld kwam, praten ze onder meer over Schuurmans’ vader, die op zijn 56e overleed. Het gaat ook over de neuroses waar hij soms last van heeft.
De onthulling van de schilderijen vindt plaats in het Rijksmuseum, daar ziet Schuurmans of het is gelukt zijn ijdele kant buiten het doek te houden.
Sterren op het Doek is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1. Deze aflevering met Daan volgt op 25 november 2023.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen