TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze woonde onder andere in Milaan, Parijs, New York, Tokio, Los Angeles, Miami én in het kleinste dorp van Nederland: Persingen. Voor de opnames van Sterren op het Doek komt Daphne Deckers graag naar de kerk in het dorpje vlakbij Nijmegen waar ze een groot deel van haar jeugd doorbracht.
Aan presentator Özcan Akyol vertelt ze over de emotionele rit naar Persingen. In gedachten zag ze haar vader in de tuin van de boerderij in de weer met fruitbomen en bloemen. Hij overleed in 2018 aan dementie. Volgens Deckers een aftakelingsproces; ze was opgelucht toen er een einde kwam aan zijn lijdensweg.
Om mensen te inspireren in een lagere versnelling te leven, maar met meer geluk, schreef ze haar laatste boek Uitwaaien, geluk dicht bij huis, vol persoonlijke anekdotes.
Partnerbijdrage
Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie
10:46Charlie Brooker belooft meer Black Mirror dan ooit: nieuw seizoen in de maak
09:28Video: Thomas van Groningen over het succes van Nieuws van de Dag
08:43Dit is de winnaar van The Masked Singer 2025/2026
07:57De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht