TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze woonde onder andere in Milaan, Parijs, New York, Tokio, Los Angeles, Miami én in het kleinste dorp van Nederland: Persingen. Voor de opnames van Sterren op het Doek komt Daphne Deckers graag naar de kerk in het dorpje vlakbij Nijmegen waar ze een groot deel van haar jeugd doorbracht.
Aan presentator Özcan Akyol vertelt ze over de emotionele rit naar Persingen. In gedachten zag ze haar vader in de tuin van de boerderij in de weer met fruitbomen en bloemen. Hij overleed in 2018 aan dementie. Volgens Deckers een aftakelingsproces; ze was opgelucht toen er een einde kwam aan zijn lijdensweg.
Om mensen te inspireren in een lagere versnelling te leven, maar met meer geluk, schreef ze haar laatste boek Uitwaaien, geluk dicht bij huis, vol persoonlijke anekdotes.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'