TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze woonde onder andere in Milaan, Parijs, New York, Tokio, Los Angeles, Miami én in het kleinste dorp van Nederland: Persingen. Voor de opnames van Sterren op het Doek komt Daphne Deckers graag naar de kerk in het dorpje vlakbij Nijmegen waar ze een groot deel van haar jeugd doorbracht.
Aan presentator Özcan Akyol vertelt ze over de emotionele rit naar Persingen. In gedachten zag ze haar vader in de tuin van de boerderij in de weer met fruitbomen en bloemen. Hij overleed in 2018 aan dementie. Volgens Deckers een aftakelingsproces; ze was opgelucht toen er een einde kwam aan zijn lijdensweg.
Om mensen te inspireren in een lagere versnelling te leven, maar met meer geluk, schreef ze haar laatste boek Uitwaaien, geluk dicht bij huis, vol persoonlijke anekdotes.
Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week
12:03'Nieuw seizoen van realityserie Ik Geloof in Mij op komst'
10:36True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen