TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze woonde onder andere in Milaan, Parijs, New York, Tokio, Los Angeles, Miami én in het kleinste dorp van Nederland: Persingen. Voor de opnames van Sterren op het Doek komt Daphne Deckers graag naar de kerk in het dorpje vlakbij Nijmegen waar ze een groot deel van haar jeugd doorbracht.
Aan presentator Özcan Akyol vertelt ze over de emotionele rit naar Persingen. In gedachten zag ze haar vader in de tuin van de boerderij in de weer met fruitbomen en bloemen. Hij overleed in 2018 aan dementie. Volgens Deckers een aftakelingsproces; ze was opgelucht toen er een einde kwam aan zijn lijdensweg.
Om mensen te inspireren in een lagere versnelling te leven, maar met meer geluk, schreef ze haar laatste boek Uitwaaien, geluk dicht bij huis, vol persoonlijke anekdotes.
Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent