TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Typhoon, echte naam Glenn de Randamie, maakt al ruim twintig jaar muziek. Eerst was hij vooral bekend in hiphopkringen, zijn doorbraak bij het grote publiek beleefde hij in 2014 met Lobi da basi. Die plaat leverde hem onder meer de Edison voor beste album op.
In Sterren op het Doek spreekt presentator Özcan Akyol hem in Elburg, waar de artiest opgroeide. Hij vertelt over die tijd en zijn eerdere worsteling met zijn persoonlijke en muzikale identiteit. Dat was de reden dat De Randamie in 2010 overwerkt raakte en een paar jaar geen muziek meer maakte. Daarna kwam hij sterker terug.
Typhoon legt Akyol ook uit waarom hij besloten heeft in 2024 opnieuw enige tijd rust te nemen. Tijdens het gesprek laat hij zich portretteren door drie kunstenaars.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster