TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het model van vanavond in Sterren op het Doek heeft vele gezichten. Rob Kemps was al in 2007 op tv, in de talentenjacht Lama gezocht: hij werd tweede.
Zes jaar later maakte hij naam met De Snollebollekes. De feestact werd een enorm succes, met als hoogtepunt twee uitverkochte shows in het Arnhemse Gelredome. Maar Kemps heeft ook een serieuze kant. Hij schreef de autobiografie Randverschijnselen, waarin hij vertelt over zijn passie voor Jacques Brel en de Parijse begraafplaats Père Lachaise.
Na zijn zege in De slimste mens ontmoette hij aan de talkshowtafel van Op1 Matthijs van Nieuwkerk. Al tijdens de uitzending ontstond het idee voor het tv-programma Chansons. Lukt het de kunstenaars om de vele kanten van Kemps in één schilderij te vangen?
Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'