TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het model van vanavond in Sterren op het Doek heeft vele gezichten. Rob Kemps was al in 2007 op tv, in de talentenjacht Lama gezocht: hij werd tweede.
Zes jaar later maakte hij naam met De Snollebollekes. De feestact werd een enorm succes, met als hoogtepunt twee uitverkochte shows in het Arnhemse Gelredome. Maar Kemps heeft ook een serieuze kant. Hij schreef de autobiografie Randverschijnselen, waarin hij vertelt over zijn passie voor Jacques Brel en de Parijse begraafplaats Père Lachaise.
Na zijn zege in De slimste mens ontmoette hij aan de talkshowtafel van Op1 Matthijs van Nieuwkerk. Al tijdens de uitzending ontstond het idee voor het tv-programma Chansons. Lukt het de kunstenaars om de vele kanten van Kemps in één schilderij te vangen?
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'