TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het model van vanavond in Sterren op het Doek heeft vele gezichten. Rob Kemps was al in 2007 op tv, in de talentenjacht Lama gezocht: hij werd tweede.
Zes jaar later maakte hij naam met De Snollebollekes. De feestact werd een enorm succes, met als hoogtepunt twee uitverkochte shows in het Arnhemse Gelredome. Maar Kemps heeft ook een serieuze kant. Hij schreef de autobiografie Randverschijnselen, waarin hij vertelt over zijn passie voor Jacques Brel en de Parijse begraafplaats Père Lachaise.
Na zijn zege in De slimste mens ontmoette hij aan de talkshowtafel van Op1 Matthijs van Nieuwkerk. Al tijdens de uitzending ontstond het idee voor het tv-programma Chansons. Lukt het de kunstenaars om de vele kanten van Kemps in één schilderij te vangen?
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP