TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het model van vanavond in Sterren op het Doek heeft vele gezichten. Rob Kemps was al in 2007 op tv, in de talentenjacht Lama gezocht: hij werd tweede.
Zes jaar later maakte hij naam met De Snollebollekes. De feestact werd een enorm succes, met als hoogtepunt twee uitverkochte shows in het Arnhemse Gelredome. Maar Kemps heeft ook een serieuze kant. Hij schreef de autobiografie Randverschijnselen, waarin hij vertelt over zijn passie voor Jacques Brel en de Parijse begraafplaats Père Lachaise.
Na zijn zege in De slimste mens ontmoette hij aan de talkshowtafel van Op1 Matthijs van Nieuwkerk. Al tijdens de uitzending ontstond het idee voor het tv-programma Chansons. Lukt het de kunstenaars om de vele kanten van Kemps in één schilderij te vangen?
Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner
14:06No Way Back VIPS keert terug op televisie en dit is de startdatum
13:48Tunnelvisie met Thomas: 'Dit zou een hint kunnen zijn naar Sahil...'
13:46Dit is wanneer de nieuwe talkshow van Yvonne Coldeweijer van start gaat
12:31De Staatsloterijshow keert terug bij SBS6 met Hélène Hendriks als presentatrice