TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het model van vanavond in Sterren op het Doek heeft vele gezichten. Rob Kemps was al in 2007 op tv, in de talentenjacht Lama gezocht: hij werd tweede.
Zes jaar later maakte hij naam met De Snollebollekes. De feestact werd een enorm succes, met als hoogtepunt twee uitverkochte shows in het Arnhemse Gelredome. Maar Kemps heeft ook een serieuze kant. Hij schreef de autobiografie Randverschijnselen, waarin hij vertelt over zijn passie voor Jacques Brel en de Parijse begraafplaats Père Lachaise.
Na zijn zege in De slimste mens ontmoette hij aan de talkshowtafel van Op1 Matthijs van Nieuwkerk. Al tijdens de uitzending ontstond het idee voor het tv-programma Chansons. Lukt het de kunstenaars om de vele kanten van Kemps in één schilderij te vangen?
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij