TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goochelaar Steven Kazàn wilde een glas en een fles wijn van plek laten wisselen, maar toen het moment suprême daar was, ging het mis. Er kwam namelijk een extra wijnfles tevoorschijn. Steven was even uit het veld geslagen, maar na tussenkomst van zijn vrouw herpakte hij zich weer. EN eigenlijk begon de goocheltruc toen pas echt.
Steven liet het glas en de wijnfles daarna met succes van plek wisselen, maar telkens kwam er een nieuwe fles wijn tevoorschijn. Presentator Beau van Erven Dorens en zijn tafelgasten konden uiteindelijk niet geloven dat er een doos wijn op de bar stond, waar juist met één fles was begonnen.
Steven deed onlangs mee aan De Verraders op RTL4, maar de smaakmaker van het amusementsprogramma moest recent het programma verlaten. De goochelaar heeft de smaak van televisie wel te pakken, want hij is bezig met een eigen programma dat in de magic-comedy-hoek zit. Wij kunnen niet wachten!
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid