TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goochelaar Steven Kazàn wilde een glas en een fles wijn van plek laten wisselen, maar toen het moment suprême daar was, ging het mis. Er kwam namelijk een extra wijnfles tevoorschijn. Steven was even uit het veld geslagen, maar na tussenkomst van zijn vrouw herpakte hij zich weer. EN eigenlijk begon de goocheltruc toen pas echt.
Steven liet het glas en de wijnfles daarna met succes van plek wisselen, maar telkens kwam er een nieuwe fles wijn tevoorschijn. Presentator Beau van Erven Dorens en zijn tafelgasten konden uiteindelijk niet geloven dat er een doos wijn op de bar stond, waar juist met één fles was begonnen.
Steven deed onlangs mee aan De Verraders op RTL4, maar de smaakmaker van het amusementsprogramma moest recent het programma verlaten. De goochelaar heeft de smaak van televisie wel te pakken, want hij is bezig met een eigen programma dat in de magic-comedy-hoek zit. Wij kunnen niet wachten!
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'