TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goochelaar Steven Kazàn wilde een glas en een fles wijn van plek laten wisselen, maar toen het moment suprême daar was, ging het mis. Er kwam namelijk een extra wijnfles tevoorschijn. Steven was even uit het veld geslagen, maar na tussenkomst van zijn vrouw herpakte hij zich weer. EN eigenlijk begon de goocheltruc toen pas echt.
Steven liet het glas en de wijnfles daarna met succes van plek wisselen, maar telkens kwam er een nieuwe fles wijn tevoorschijn. Presentator Beau van Erven Dorens en zijn tafelgasten konden uiteindelijk niet geloven dat er een doos wijn op de bar stond, waar juist met één fles was begonnen.
Steven deed onlangs mee aan De Verraders op RTL4, maar de smaakmaker van het amusementsprogramma moest recent het programma verlaten. De goochelaar heeft de smaak van televisie wel te pakken, want hij is bezig met een eigen programma dat in de magic-comedy-hoek zit. Wij kunnen niet wachten!
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS