TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Karin Bloemen viert haar 62e verjaardag in deze aflevering van Strandgasten.
De theaterdiva bleek jarig op de dag van de opnames en dat konden gastheren Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol niet ongemerkt voorbij laten gaan. Als La Bloemen in de ochtend arriveert op het strand wacht haar een dag vol taart, spelletjes en uiteraard muziek. Zo verrast medegast Flemming haar met een cover van haar lievelingsnummer van Stevie Wonder.
Later op de dag is ook Jim Bakkum van de partij. Hij waagt zich aan een liedje van zijn eigen muzikale held Frank Boeijen. Ook rapper Bizzey komt langs en hij blijkt een talent voor surfen te hebben. Radio-dj Hila Noorzai maakt het gezelschap compleet. De groep sluit de aflevering af met een gezamenlijk optreden in het zand.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw