TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie erin te zien zijn, blijft alleen nog even onbekend.
In 2018 en 2020 gingen presentatrice Olcay Gulsen en Katja Schuurman afzonderlijk van elkaar op stap met Gerard Cox, Peter Faber, Barrie Stevens en (de inmiddels overleden) Willibrord Frequin. Voor het derde seizoen zal dat grotendeels niet anders zijn. Ook nu weer gaan er vier 'levende legendes' een onvergetelijke, ontroerende maar vooral hilarische reis maken door mooie landen. Ze reizen een maand lang samen de wereld rond en komen in aanraking met culturen en gebruiken van verschillende landen.
De vorige seizoenen vertrokken de sterren al naar Azië en Midden- en Zuid-Amerika en ook ditmaal staat er een prachtige bestemming op de planning. De legendes zullen namelijk in juni en juli 2023 Zuid-Korea, Cambodja, India en Nepal aandoen. Uiteraard staan ze hier niet alleen voor. Er gaat volgens Talpa een 'sportieve reisleidster' mee die de mannen op de proef stelt.
SBS6 heeft er in ieder geval alvast alle vertrouwen in. Ze beloven potentiële salespartners dat er zo'n 780.000 kijkers per aflevering zullen zijn. De vraag is alleen of het derde seizoen op deze zender dat ook gaat halen.
Het derde seizoen van Beter Laat Dan Nooit staat gepland voor augustus 2023 en zal zes weken lang op woensdag te zien zijn.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint