TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het schandaal rondom The Voice of Holland was het bij Talpa lange tijd stil op het gebied van talentenjachten. Nu, een jaar na dato, is er toch weer een eentje op de buis.
In Ministars krijgen talenten van tussen de acht en vijftien jaar oud al een paar weken de kans om een videoduet te zingen met hun grote idool. De jury, die bestaat uit rapper Snelle, zanger Rolf Sanchez en Miss Montreal, beoordeelt hun optreden.
Britt Dekker, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, ziet het ontbreken van een talentenjacht de afgelopen twaalf maanden eerder als een voordeel dan als een nadeel, zo liet ze bij Op1 weten. “Er is zoveel talent over, omdat er natuurlijk een tijdje geen talentenjacht was. Dus je hebt elke aflevering kinderen die echt goed kunnen zingen.”
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1