TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het schandaal rondom The Voice of Holland was het bij Talpa lange tijd stil op het gebied van talentenjachten. Nu, een jaar na dato, is er toch weer een eentje op de buis.
In Ministars krijgen talenten van tussen de acht en vijftien jaar oud al een paar weken de kans om een videoduet te zingen met hun grote idool. De jury, die bestaat uit rapper Snelle, zanger Rolf Sanchez en Miss Montreal, beoordeelt hun optreden.
Britt Dekker, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, ziet het ontbreken van een talentenjacht de afgelopen twaalf maanden eerder als een voordeel dan als een nadeel, zo liet ze bij Op1 weten. “Er is zoveel talent over, omdat er natuurlijk een tijdje geen talentenjacht was. Dus je hebt elke aflevering kinderen die echt goed kunnen zingen.”
Beestenboel krijgt geen tweede seizoen
11:54SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'