TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het schandaal rondom The Voice of Holland was het bij Talpa lange tijd stil op het gebied van talentenjachten. Nu, een jaar na dato, is er toch weer een eentje op de buis.
In Ministars krijgen talenten van tussen de acht en vijftien jaar oud al een paar weken de kans om een videoduet te zingen met hun grote idool. De jury, die bestaat uit rapper Snelle, zanger Rolf Sanchez en Miss Montreal, beoordeelt hun optreden.
Britt Dekker, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, ziet het ontbreken van een talentenjacht de afgelopen twaalf maanden eerder als een voordeel dan als een nadeel, zo liet ze bij Op1 weten. “Er is zoveel talent over, omdat er natuurlijk een tijdje geen talentenjacht was. Dus je hebt elke aflevering kinderen die echt goed kunnen zingen.”
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'