TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het schandaal rondom The Voice of Holland was het bij Talpa lange tijd stil op het gebied van talentenjachten. Nu, een jaar na dato, is er toch weer een eentje op de buis.
In Ministars krijgen talenten van tussen de acht en vijftien jaar oud al een paar weken de kans om een videoduet te zingen met hun grote idool. De jury, die bestaat uit rapper Snelle, zanger Rolf Sanchez en Miss Montreal, beoordeelt hun optreden.
Britt Dekker, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, ziet het ontbreken van een talentenjacht de afgelopen twaalf maanden eerder als een voordeel dan als een nadeel, zo liet ze bij Op1 weten. “Er is zoveel talent over, omdat er natuurlijk een tijdje geen talentenjacht was. Dus je hebt elke aflevering kinderen die echt goed kunnen zingen.”
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025