TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jessica Villerius is bekend van indrukwekkende documentaires zoals De Kinderen van Ruinerwold, Emma Wil Leven en Verward. En dat is niet zo vreemd, want sinds ze in 2007 als zelfstandig documentairemaakster begon, heeft ze al zo'n vijftig documentaire gemaakt. Vandaag voegt ze daar TBS: Aan de Andere Kant aan toe, waarin ze de complexe wereld van tbs-behandelingen onder de loep neemt.
In de eerste aflevering van TBS: Aan de Andere Kant ontmoet de kijker onder andere Marco, die al jaren in de tbs-kliniek verblijft na een zedendelict en het moeilijk vindt om daarover te praten. Toch doet hij dat als onderdeel van zijn therapie.
Daarnaast staat het verhaal van Basim centraal, die al 28 jaar in tbs zit en kritisch is op het systeem, en Eli, die na 33 jaar bang is dat hij nooit meer vrij komt. Marco hoopt daar niet te eindigen en werkt hard aan zijn herstel, wat hem al begeleid verlof heeft opgeleverd. Peter, veroordeeld voor moord, heeft inmiddels een stap verder gezet en mag zelfs onbegeleid naar buiten.
Nieuwsgierig naar deze verhalen? TBS: aan de Andere Kant is vanaf 2 september iedere maandag om 21:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle