TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Joling en Ruben Nicolai staan nieuwe kandidaten weer bij, terwijl ze hun leven wagen op de enorme stuntbaan van Te Land, Ter Zee en in de Lucht. Dat Ruben en Gerard deze taak kregen hebben ze een klein beetje aan Johan Vlemmix te danken.
Johan deed zelf namelijk wel honderd keer mee aan Te Land, Ter Zee en in de Lucht."De eerste keer dat ik meedeed was in 1978 en dat was ook in de Efteling! Het ging helemaal mis, maar ik had de smaak meteen te pakken", vertelde Johan aan RTL Boulevard.
In de jaren dat het programma niet op landelijke televisie was - vanaf 2011 - trok de Eindhovenaar wel het hele land door met de spelshow met veel deelnemers en duizenden enthousiaste fans langs de kant. Vijf jaar geleden startte hij een petitie in de hoop dat het programma terug zou komen op de landelijke televisie. En dat lukte. Zijn initiatief werd beloond met een adviserende rol achter de schermen. "Het is een programma dat past bij iedereen, want iedereen kan zomaar meedoen", aldus Johan voor Omroep Brabant.
Te Land, Ter Zee en in de Lucht is iedere zaterdag om 20.00 uur te zien op RTL 4.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4