TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Joling en Ruben Nicolai staan nieuwe kandidaten weer bij, terwijl ze hun leven wagen op de enorme stuntbaan van Te Land, Ter Zee en in de Lucht. Dat Ruben en Gerard deze taak kregen hebben ze een klein beetje aan Johan Vlemmix te danken.
Johan deed zelf namelijk wel honderd keer mee aan Te Land, Ter Zee en in de Lucht."De eerste keer dat ik meedeed was in 1978 en dat was ook in de Efteling! Het ging helemaal mis, maar ik had de smaak meteen te pakken", vertelde Johan aan RTL Boulevard.
In de jaren dat het programma niet op landelijke televisie was - vanaf 2011 - trok de Eindhovenaar wel het hele land door met de spelshow met veel deelnemers en duizenden enthousiaste fans langs de kant. Vijf jaar geleden startte hij een petitie in de hoop dat het programma terug zou komen op de landelijke televisie. En dat lukte. Zijn initiatief werd beloond met een adviserende rol achter de schermen. "Het is een programma dat past bij iedereen, want iedereen kan zomaar meedoen", aldus Johan voor Omroep Brabant.
Te Land, Ter Zee en in de Lucht is iedere zaterdag om 20.00 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Bankzitters gaan overleven in het wild in hun eerste Videoland-serie
17:00Super Saturday en Sunday: deze programma's wil je niet missen op 29 en 30 augustus 2026
14:50GTST Spoilers maandag 31 augustus t/m donderdag 3 september 2026 | Goede Tijden, Slechte Tijden
14:16Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds