TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Chef-kok Alain Caron reist in de vierdelige serie Temple Food met kookboekauteur en kenner van de Aziatische keuken Emma de Thouars naar de tempels van Zuid-Korea. Daar verdiepen ze zich in de boeddhistische keuken, waar aandacht en respect de belangrijkste ingrediënten zijn. Elk deel belicht een vorm van lijden uit het boeddhistische gedachtengoed in combinatie met voeding: geboorte, veroudering, ziekte en sterven.
In deze eerste aflevering zijn De Thouars en Caron bij Sunjae Sunim. Deze boeddhistische non geeft kinderen kookles. Dat is volgens haar de beste manier om kinderen weer aan het eten te krijgen. Zij verzamelen namelijk zelf de ingrediënten die ze vervolgens bereiden. De Thouars en Caron maken samen met Sunjae Sunim een aantal gerechten.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025