TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Chef-kok Alain Caron reist in de vierdelige serie Temple Food met kookboekauteur en kenner van de Aziatische keuken Emma de Thouars naar de tempels van Zuid-Korea. Daar verdiepen ze zich in de boeddhistische keuken, waar aandacht en respect de belangrijkste ingrediënten zijn. Elk deel belicht een vorm van lijden uit het boeddhistische gedachtengoed in combinatie met voeding: geboorte, veroudering, ziekte en sterven.
In deze eerste aflevering zijn De Thouars en Caron bij Sunjae Sunim. Deze boeddhistische non geeft kinderen kookles. Dat is volgens haar de beste manier om kinderen weer aan het eten te krijgen. Zij verzamelen namelijk zelf de ingrediënten die ze vervolgens bereiden. De Thouars en Caron maken samen met Sunjae Sunim een aantal gerechten.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij