TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het Bloedbad van München was de verslagenheid groot in Israël, dat rouwde om elf vermoorde leden van de olympische delegatie. De Duitse regering wreef enkele maanden later nog zout in de wonde door de drie gearresteerde Palestijnse daders op vrije voeten te stellen.
Terror at the Games: Munich '72 toont in de laatste aflevering hoe de Israëlische premier Golda Meir groen licht gaf aan een wraakoperatie tegen alle verantwoordelijken voor de terreurdaad. Over een periode van twintig jaar liquideerde de Israëlische geheime dienst Mossad de betrokken Palestijnen in Europa en het Midden-Oosten. Ook staat de aflevering stil bij de vele vragen waar de nabestaanden van de slachtoffers nog steeds mee zitten, mede door gebrek aan Duitse medewerking.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten