TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het licht doorschijnende truitje van Bridget Maasland hield maandag flink de gemoederen bezig. In RTL Boulevard heeft de presentatrice nu gereageerd op de ophef.
Na de uitzending van RTL Boulevard was het truitje van Bridget trending topic. Sommige kijkers waren helemaal van slag omdat ze twee borsten zagen te zien.
Bridget is verbijsterd om de reacties die haar kledingkeuze heeft opgeleverd. Op Instagram reageerde ze al eerder op de reacties. "Eerlijk? Ik ben verbijsterd over hoe er met mensen wordt omgegaan. Ik lach om dit totaal belachelijke non-nieuws. Maar dat doe ik al maanden."
Ook in RTL Boulevard doet de blondine haar verhaal. "Ik héb vrouwelijke vormen", verklaart ze, wijzend naar haar buste. "Gister had ik zelfs nog plakkers op mijn tepels, wat ik tegenwoordig ook wel heel preuts vindt, dat er geen tepels meer mogen worden gezien." Tot slot heft ze haar handen op, kijkt de camera in en zegt: "Jongens, waar hebben we het over, asjeblieft."
Isa Hoes openhartig over ouderschap in docu over Antonie Kamerling
Kijk hier het fragment terug:
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten