TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het licht doorschijnende truitje van Bridget Maasland hield maandag flink de gemoederen bezig. In RTL Boulevard heeft de presentatrice nu gereageerd op de ophef.
Na de uitzending van RTL Boulevard was het truitje van Bridget trending topic. Sommige kijkers waren helemaal van slag omdat ze twee borsten zagen te zien.
Bridget is verbijsterd om de reacties die haar kledingkeuze heeft opgeleverd. Op Instagram reageerde ze al eerder op de reacties. "Eerlijk? Ik ben verbijsterd over hoe er met mensen wordt omgegaan. Ik lach om dit totaal belachelijke non-nieuws. Maar dat doe ik al maanden."
Ook in RTL Boulevard doet de blondine haar verhaal. "Ik héb vrouwelijke vormen", verklaart ze, wijzend naar haar buste. "Gister had ik zelfs nog plakkers op mijn tepels, wat ik tegenwoordig ook wel heel preuts vindt, dat er geen tepels meer mogen worden gezien." Tot slot heft ze haar handen op, kijkt de camera in en zegt: "Jongens, waar hebben we het over, asjeblieft."
Isa Hoes openhartig over ouderschap in docu over Antonie Kamerling
Kijk hier het fragment terug:
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside