TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het licht doorschijnende truitje van Bridget Maasland hield maandag flink de gemoederen bezig. In RTL Boulevard heeft de presentatrice nu gereageerd op de ophef.
Na de uitzending van RTL Boulevard was het truitje van Bridget trending topic. Sommige kijkers waren helemaal van slag omdat ze twee borsten zagen te zien.
Bridget is verbijsterd om de reacties die haar kledingkeuze heeft opgeleverd. Op Instagram reageerde ze al eerder op de reacties. "Eerlijk? Ik ben verbijsterd over hoe er met mensen wordt omgegaan. Ik lach om dit totaal belachelijke non-nieuws. Maar dat doe ik al maanden."
Ook in RTL Boulevard doet de blondine haar verhaal. "Ik héb vrouwelijke vormen", verklaart ze, wijzend naar haar buste. "Gister had ik zelfs nog plakkers op mijn tepels, wat ik tegenwoordig ook wel heel preuts vindt, dat er geen tepels meer mogen worden gezien." Tot slot heft ze haar handen op, kijkt de camera in en zegt: "Jongens, waar hebben we het over, asjeblieft."
Isa Hoes openhartig over ouderschap in docu over Antonie Kamerling
Kijk hier het fragment terug:
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw