TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het CDA wil de minimumleeftijd waarop mensen een cosmetische ingreep mogen doen verhogen van 18 naar 21 jaar. Is dit wel zo’n goed idee? EditieNL zocht het uit.
Volgens een arts heeft de verhoging van de leeftijd voor en nadelen. Een groot nadeel is dat jonge mensen nu waarschijnlijk eerder naar louche klinieken gaan voor een ingreep.
Dit overkwam ook Sietske Atsma. Op haar negentiende koos zij voor borstimplantaten die verkeerd werden geplaatst en gingen draaien. Inmiddels informeert zij via haar platform wiemooiwilzijn.nl over ingrepen en koppelt ze geïnteresseerden aan een gespecialiseerde arts.
Miljuschka Witzenhausen in tranen door Televizier-nominatie
Kijk hier het fragment terug:
André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden