TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glennis Grace raakte deze week in opspraak nadat zij de naam van een 13-jarige jongen openbaar maakte die haar discriminerende privéberichten had gestuurd via social media. Het kwam haar op een hoop kritiek te staan, vooral omdat het een kind betrof.
Eva Jinek nodigde de zangeres uit in haar talkshow op RTL 4 om samen met Glenn Faria over racisme te praten. Toen Jinek een aantal verwensingen voorlas die Glennis recent had ontvangen, kreeg de zangeres het even te kwaad.
Kijk het fragment hieronder terug:
'Ik doe het niet alleen voor mezelf. Ik strijd al heel lang tegen racisme'. @GlennisGrace werd gisteravond emotioneel om racistische berichten die ze ontvangen heeft. #Jinek pic.twitter.com/p0HpdUDof6 — Jinek (@Jinek_RTL) August 21, 2020
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken