TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glennis Grace raakte deze week in opspraak nadat zij de naam van een 13-jarige jongen openbaar maakte die haar discriminerende privéberichten had gestuurd via social media. Het kwam haar op een hoop kritiek te staan, vooral omdat het een kind betrof.
Eva Jinek nodigde de zangeres uit in haar talkshow op RTL 4 om samen met Glenn Faria over racisme te praten. Toen Jinek een aantal verwensingen voorlas die Glennis recent had ontvangen, kreeg de zangeres het even te kwaad.
Kijk het fragment hieronder terug:
'Ik doe het niet alleen voor mezelf. Ik strijd al heel lang tegen racisme'. @GlennisGrace werd gisteravond emotioneel om racistische berichten die ze ontvangen heeft. #Jinek pic.twitter.com/p0HpdUDof6 — Jinek (@Jinek_RTL) August 21, 2020
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten