TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Glennis Grace raakte deze week in opspraak nadat zij de naam van een 13-jarige jongen openbaar maakte die haar discriminerende privéberichten had gestuurd via social media. Het kwam haar op een hoop kritiek te staan, vooral omdat het een kind betrof.
Eva Jinek nodigde de zangeres uit in haar talkshow op RTL 4 om samen met Glenn Faria over racisme te praten. Toen Jinek een aantal verwensingen voorlas die Glennis recent had ontvangen, kreeg de zangeres het even te kwaad.
Kijk het fragment hieronder terug:
'Ik doe het niet alleen voor mezelf. Ik strijd al heel lang tegen racisme'. @GlennisGrace werd gisteravond emotioneel om racistische berichten die ze ontvangen heeft. #Jinek pic.twitter.com/p0HpdUDof6 — Jinek (@Jinek_RTL) August 21, 2020
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht