TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Gommers was gisteren bij Jinek om te praten over de ontwikkelingen omtrent het coronavirus. Over het nieuws dat er twee coronapatiënten zijn overgeplaatst naar Duitsland, zegt hij: "Dat is het laatste wat je wilt".
Volgens de ic-arts liet de eerste golf zien dat zorg in het buitenland families kan opbreken. "We hebben vreselijke brieven gehad, verhalen van mensen hoe erg het was, hoe hun partner of familielid daar in Duitsland goeie zorg kreeg, maar ver weg was, geen contact, dokters die geen tijd voor ze hadden, mensen die de taal niet spraken. Allemaal belangrijke dingen voor dit soort ziektebeelden."
Gommers is dan ook blij dat Nederlandse ziekenhuizen verplicht worden om ruimte te maken voor coronapatiënten. "Hier hadden we behoefte aan."
Verleidelijk partner zaait meer verwarring bij The masked singer
Kijk hier het fragment terug:
Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge
06:00De streamingtip van de week: de nu al veelbesproken serie Heated Rivalry
22:28Rob Geus teruggefloten door rechter: verborgen saunabeelden mogen niet worden uitgezonden