TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Gommers was gisteren bij Jinek om te praten over de ontwikkelingen omtrent het coronavirus. Over het nieuws dat er twee coronapatiënten zijn overgeplaatst naar Duitsland, zegt hij: "Dat is het laatste wat je wilt".
Volgens de ic-arts liet de eerste golf zien dat zorg in het buitenland families kan opbreken. "We hebben vreselijke brieven gehad, verhalen van mensen hoe erg het was, hoe hun partner of familielid daar in Duitsland goeie zorg kreeg, maar ver weg was, geen contact, dokters die geen tijd voor ze hadden, mensen die de taal niet spraken. Allemaal belangrijke dingen voor dit soort ziektebeelden."
Gommers is dan ook blij dat Nederlandse ziekenhuizen verplicht worden om ruimte te maken voor coronapatiënten. "Hier hadden we behoefte aan."
Verleidelijk partner zaait meer verwarring bij The masked singer
Kijk hier het fragment terug:
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'