TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Oplichters aangepakt onderzoekt Kees van der Spek een bizarre vorm van voodoo: bakroe. Wat dit precies is, zie je in RTL Boulevard.
Bakroe komt uit Suriname en is een vorm van voodoo waarbij menselijke lijkdelen en foetussen worden gebruikt. Deze lijkjes worden in poppen verstopt en zouden criminelen geluk brengen, bijvoorbeeld als ze cocaïne smokkelen van Suriname naar Nederland.
In de studio van RTL Boulevard wordt vol afgrijzen geluisterd naar het verhaal van Van der Spek. Toch is Bridget Maasland ook ervan overtuigd dat hij als geen ander zo’n griezelig onderwerp kan onderzoeken. Kees van der Spek: Oplichters aangepakt is vanaf dinsdag 1 september te zien bij RTL 5.
Monica Geuze reageert op haar deelname aan De slimste mens
Kijk hier het fragment terug:
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry