TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Oplichters aangepakt onderzoekt Kees van der Spek een bizarre vorm van voodoo: bakroe. Wat dit precies is, zie je in RTL Boulevard.
Bakroe komt uit Suriname en is een vorm van voodoo waarbij menselijke lijkdelen en foetussen worden gebruikt. Deze lijkjes worden in poppen verstopt en zouden criminelen geluk brengen, bijvoorbeeld als ze cocaïne smokkelen van Suriname naar Nederland.
In de studio van RTL Boulevard wordt vol afgrijzen geluisterd naar het verhaal van Van der Spek. Toch is Bridget Maasland ook ervan overtuigd dat hij als geen ander zo’n griezelig onderwerp kan onderzoeken. Kees van der Spek: Oplichters aangepakt is vanaf dinsdag 1 september te zien bij RTL 5.
Monica Geuze reageert op haar deelname aan De slimste mens
Kijk hier het fragment terug:
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'