TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Oplichters aangepakt onderzoekt Kees van der Spek een bizarre vorm van voodoo: bakroe. Wat dit precies is, zie je in RTL Boulevard.
Bakroe komt uit Suriname en is een vorm van voodoo waarbij menselijke lijkdelen en foetussen worden gebruikt. Deze lijkjes worden in poppen verstopt en zouden criminelen geluk brengen, bijvoorbeeld als ze cocaïne smokkelen van Suriname naar Nederland.
In de studio van RTL Boulevard wordt vol afgrijzen geluisterd naar het verhaal van Van der Spek. Toch is Bridget Maasland ook ervan overtuigd dat hij als geen ander zo’n griezelig onderwerp kan onderzoeken. Kees van der Spek: Oplichters aangepakt is vanaf dinsdag 1 september te zien bij RTL 5.
Monica Geuze reageert op haar deelname aan De slimste mens
Kijk hier het fragment terug:
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026