TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
The Bicycle Race-presentator Jan Versteegh is als presentator al op veel plekken in het buitenland geweest, maar moest toch wennen aan de omstandigheden in India.
In het radioprogramma van Gordon en Froukje de Both vertelde hij over zijn eigen ontberingen tijdens de opnamen van het programma. Voor de deelnemers moest er een knop om, vanwege de andere opvattingen van hygiëne en het afwijkende eten.
Maar ook de hotels waar Versteegh verbleef, waren niet bepaald luxueus. 'Het was trouwseizoen in India, de periode dat heel veel stellen elkaar het jawoord geven. Daarom zaten alle chique hotels vol. Voor mij en de crew was er alleen nog plek in de mindere categorie. Om een idee te geven: van de tien hotels waar ik sliep, hadden er maar drie warm water.'
The Bicycle Race is iedere zondag om 20:00 uur te zien op SBS6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie