TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat illusionist Hans Klok, surfkampioen Kiran Badloe, kickbokser Remy Bonjasky, voormalig K3'tje Klaasje Meijer, basketballer Chatilla van Grinsven en Dave Roelvink fris zijn, want vandaag (al is het dan geen live-uitzending) moet het gebeuren. De SBS6-sterren moeten zo foutloos mogelijk proberen te highlinen over de nok van de Johan Cruijff Arena, oftewel het lopen en balanceren over een meterslange, paar centimeter brede lijn ver van de grond.
Aan de overkant van die lijn, die ze hopelijk weten over te steken, wachten hun familie en vrienden op ze. Het blijft alleen tot het einde de vraag: wie heeft zijn angst het best onder controle? Wie blijft vol in focus? En het belangrijkste: wie weet uiteindelijk de winst te pakken? Aan presentatrice Hélène Hendriks de taak om de spanning op te bouwen.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
