TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat illusionist Hans Klok, surfkampioen Kiran Badloe, kickbokser Remy Bonjasky, voormalig K3'tje Klaasje Meijer, basketballer Chatilla van Grinsven en Dave Roelvink fris zijn, want vandaag (al is het dan geen live-uitzending) moet het gebeuren. De SBS6-sterren moeten zo foutloos mogelijk proberen te highlinen over de nok van de Johan Cruijff Arena, oftewel het lopen en balanceren over een meterslange, paar centimeter brede lijn ver van de grond.
Aan de overkant van die lijn, die ze hopelijk weten over te steken, wachten hun familie en vrienden op ze. Het blijft alleen tot het einde de vraag: wie heeft zijn angst het best onder controle? Wie blijft vol in focus? En het belangrijkste: wie weet uiteindelijk de winst te pakken? Aan presentatrice Hélène Hendriks de taak om de spanning op te bouwen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'