TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat illusionist Hans Klok, surfkampioen Kiran Badloe, kickbokser Remy Bonjasky, voormalig K3'tje Klaasje Meijer, basketballer Chatilla van Grinsven en Dave Roelvink fris zijn, want vandaag (al is het dan geen live-uitzending) moet het gebeuren. De SBS6-sterren moeten zo foutloos mogelijk proberen te highlinen over de nok van de Johan Cruijff Arena, oftewel het lopen en balanceren over een meterslange, paar centimeter brede lijn ver van de grond.
Aan de overkant van die lijn, die ze hopelijk weten over te steken, wachten hun familie en vrienden op ze. Het blijft alleen tot het einde de vraag: wie heeft zijn angst het best onder controle? Wie blijft vol in focus? En het belangrijkste: wie weet uiteindelijk de winst te pakken? Aan presentatrice Hélène Hendriks de taak om de spanning op te bouwen.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: