TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wat hebben Tom Egberts, Nadia Moussaid en Ilja Gort met elkaar gemeen? De makers van The Connection wisten het en zagen een buitenkansje: alle drie hebben ze een programma waarvoor ze op reis gaan.
Egbers was begin dit jaar te zien in Toms Schotland, nadat hij eerder al door Engeland en Ierland was gereisd. Moussaid keerde met haar vader Alice terug naar Marokko, het land dat hij op zijn zeventiende verliet op zoek naar geluk. En wijnmaker Gort verlaat zijn Franse chateau geregeld voor zijn eigen reisserie, waarvoor hij onder meer al door Frankrijk, Italië en Spanje trok.
Nu is het de vraag hoe de televisiemakers het ervanaf brengen in deze kennisquiz waarin ze het verband moeten vinden tussen de kennisvragen die Matthijs van Nieuwkerk hen stelt.
Nieuw seizoen Wie is de Mol? eind februari op televisie
10:00Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls