TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Tom Egberts, Nadia Moussaid en Ilja Gort met elkaar gemeen? De makers van The Connection wisten het en zagen een buitenkansje: alle drie hebben ze een programma waarvoor ze op reis gaan.
Egbers was begin dit jaar te zien in Toms Schotland, nadat hij eerder al door Engeland en Ierland was gereisd. Moussaid keerde met haar vader Alice terug naar Marokko, het land dat hij op zijn zeventiende verliet op zoek naar geluk. En wijnmaker Gort verlaat zijn Franse chateau geregeld voor zijn eigen reisserie, waarvoor hij onder meer al door Frankrijk, Italië en Spanje trok.
Nu is het de vraag hoe de televisiemakers het ervanaf brengen in deze kennisquiz waarin ze het verband moeten vinden tussen de kennisvragen die Matthijs van Nieuwkerk hen stelt.
Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum