TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Tom Egberts, Nadia Moussaid en Ilja Gort met elkaar gemeen? De makers van The Connection wisten het en zagen een buitenkansje: alle drie hebben ze een programma waarvoor ze op reis gaan.
Egbers was begin dit jaar te zien in Toms Schotland, nadat hij eerder al door Engeland en Ierland was gereisd. Moussaid keerde met haar vader Alice terug naar Marokko, het land dat hij op zijn zeventiende verliet op zoek naar geluk. En wijnmaker Gort verlaat zijn Franse chateau geregeld voor zijn eigen reisserie, waarvoor hij onder meer al door Frankrijk, Italië en Spanje trok.
Nu is het de vraag hoe de televisiemakers het ervanaf brengen in deze kennisquiz waarin ze het verband moeten vinden tussen de kennisvragen die Matthijs van Nieuwkerk hen stelt.
Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten
12:12'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'