TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wat hebben Tom Egberts, Nadia Moussaid en Ilja Gort met elkaar gemeen? De makers van The Connection wisten het en zagen een buitenkansje: alle drie hebben ze een programma waarvoor ze op reis gaan.
Egbers was begin dit jaar te zien in Toms Schotland, nadat hij eerder al door Engeland en Ierland was gereisd. Moussaid keerde met haar vader Alice terug naar Marokko, het land dat hij op zijn zeventiende verliet op zoek naar geluk. En wijnmaker Gort verlaat zijn Franse chateau geregeld voor zijn eigen reisserie, waarvoor hij onder meer al door Frankrijk, Italië en Spanje trok.
Nu is het de vraag hoe de televisiemakers het ervanaf brengen in deze kennisquiz waarin ze het verband moeten vinden tussen de kennisvragen die Matthijs van Nieuwkerk hen stelt.
Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!