TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Tom Egberts, Nadia Moussaid en Ilja Gort met elkaar gemeen? De makers van The Connection wisten het en zagen een buitenkansje: alle drie hebben ze een programma waarvoor ze op reis gaan.
Egbers was begin dit jaar te zien in Toms Schotland, nadat hij eerder al door Engeland en Ierland was gereisd. Moussaid keerde met haar vader Alice terug naar Marokko, het land dat hij op zijn zeventiende verliet op zoek naar geluk. En wijnmaker Gort verlaat zijn Franse chateau geregeld voor zijn eigen reisserie, waarvoor hij onder meer al door Frankrijk, Italië en Spanje trok.
Nu is het de vraag hoe de televisiemakers het ervanaf brengen in deze kennisquiz waarin ze het verband moeten vinden tussen de kennisvragen die Matthijs van Nieuwkerk hen stelt.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'