TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na shows in Los Angeles, Johannesburg en Whitby streek The Grand Tour in 2016 neer in Rotterdam. Jeremy Clarkson, Richard Hammond en James May (voorheen de makers van Top gear) zetten hun tent op in de haven. Daar vertelde het drietal over hun trip naar Marokko, waar ze sportwagens testten. Het gaat om de Mazda MX5, Zenos E10 en de Alfa Romeo 4C Spider. In die laatste zat Clarkson, die voor de gelegenheid bijzonder was gekleed.
Verder in deze aflevering: een kort maar krachtig verrassingsoptreden van de Haagse rockband Golden Earring, dat op z’n zachtst gezegd in het water viel. En May, Hammond en Clarkson speelden een traditioneel bordspel op hun eigen manier (met auto’s dus). Deze aflevering verscheen eerder op streamingsdienst Prime Video.
Benieuwd? Deze aflevering van The Grand Tour is op vrijdag 17 november om 20:30 uur te zien op Veronica.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers