TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gebak in The Great British Bake Off ziet er griezelig uit deze week. De bakkers vieren Halloween in de zesde aflevering.
Dat doen ze als eerste met appeltaart. Leuk en aardig, die kaneel en gember, maar de jury wil vooral appel proeven.
Dat Paul Hollywood en Prue Leith voor iets met appel kiezen, is een bewuste keuze. Hongerige Canadese kinderen bedelden zo'n eeuw geleden tijdens Halloween niet om snoep maar om appels.
De zeven bakkers maken vervolgens de Amerikaanse snack s'mores, twee koekjes met daartussenin geroosterde marshmallow en chocoladeganache, en een eetbare en al dan niet griezelig ogende lantaarn. Er is één eis: zodra de jury die openbreekt, moet er allerlei lekkers uit vallen. Koekjes, snoepjes, chocolaatjes, niets is te gek!
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek