TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gebak in The Great British Bake Off ziet er griezelig uit deze week. De bakkers vieren Halloween in de zesde aflevering.
Dat doen ze als eerste met appeltaart. Leuk en aardig, die kaneel en gember, maar de jury wil vooral appel proeven.
Dat Paul Hollywood en Prue Leith voor iets met appel kiezen, is een bewuste keuze. Hongerige Canadese kinderen bedelden zo'n eeuw geleden tijdens Halloween niet om snoep maar om appels.
De zeven bakkers maken vervolgens de Amerikaanse snack s'mores, twee koekjes met daartussenin geroosterde marshmallow en chocoladeganache, en een eetbare en al dan niet griezelig ogende lantaarn. Er is één eis: zodra de jury die openbreekt, moet er allerlei lekkers uit vallen. Koekjes, snoepjes, chocolaatjes, niets is te gek!
Partnerbijdrage
Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'
09:41Greetje en Bert uit URK! weer samen: is dit het bewijs?
09:23Terugkijken: Grammy's 2026, dit waren de hoogtepunten