TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gebak in The Great British Bake Off ziet er griezelig uit deze week. De bakkers vieren Halloween in de zesde aflevering.
Dat doen ze als eerste met appeltaart. Leuk en aardig, die kaneel en gember, maar de jury wil vooral appel proeven.
Dat Paul Hollywood en Prue Leith voor iets met appel kiezen, is een bewuste keuze. Hongerige Canadese kinderen bedelden zo'n eeuw geleden tijdens Halloween niet om snoep maar om appels.
De zeven bakkers maken vervolgens de Amerikaanse snack s'mores, twee koekjes met daartussenin geroosterde marshmallow en chocoladeganache, en een eetbare en al dan niet griezelig ogende lantaarn. Er is één eis: zodra de jury die openbreekt, moet er allerlei lekkers uit vallen. Koekjes, snoepjes, chocolaatjes, niets is te gek!
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'