TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zo dapper als dat de kandidaten in deze quiz zijn, zo dapper is ook RTL. Hoewel de kijkcijfers van het eerste seizoen van The Jump tegenvielen, heeft de zender toch besloten een tweede seizoen te maken.
In deze spelshow staan kandidaten letterlijk en figuurlijk op scherp: ze lopen over een brug met tien rijen valluiken. Het concept is simpel: op de valluiken staan stellingen over uiteenlopende onderwerpen. Wie het juiste antwoord kiest, blijft staan. Kandidaten die een fout antwoord geven, vallen door het luik naar beneden en liggen uit het spel. Degene die het eind van de brug weet te halen wint 50.000 euro.
Nieuw in deze reeks is dat niet individuen, maar teams tegen elkaar strijden. De presentatie is nog wel in handen van Marieke Elsinga.
The Jump is vanaf 5 januari 2025 elke zondag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde
08:10De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance