TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Passion ziet er dit jaar weer anders uit dan normaal: zonder publiek, met Maria Magdalena als nieuw personage en met meer oorspronkelijk Engelstalige nummers die hertaald zijn naar het Nederlands.
Kim-Lian van der Meij speelt in Doetinchem Jezus’ vrouwelijke discipel, verder zijn er rollen voor de 26-jarige Soy Kroon (de jongste Jezus tot nu toe), Thomas Cammaert (Petrus), Noortje Herlaar (Maria) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus).
Ruud de Wild is de verteller van deze twaalfde editie, en tussen de optredens door praat Sosha Duysker met de kruisdragers, allen tussen de achttien en dertig jaar. Zij hebben een pittige tijd achter de rug, maar kijken met een positieve blik naar de toekomst. Een mooie verwijzing naar het thema ‘Alles komt goed?!’
Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'