TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Passion ziet er dit jaar weer anders uit dan normaal: zonder publiek, met Maria Magdalena als nieuw personage en met meer oorspronkelijk Engelstalige nummers die hertaald zijn naar het Nederlands.
Kim-Lian van der Meij speelt in Doetinchem Jezus’ vrouwelijke discipel, verder zijn er rollen voor de 26-jarige Soy Kroon (de jongste Jezus tot nu toe), Thomas Cammaert (Petrus), Noortje Herlaar (Maria) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus).
Ruud de Wild is de verteller van deze twaalfde editie, en tussen de optredens door praat Sosha Duysker met de kruisdragers, allen tussen de achttien en dertig jaar. Zij hebben een pittige tijd achter de rug, maar kijken met een positieve blik naar de toekomst. Een mooie verwijzing naar het thema ‘Alles komt goed?!’
True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne