TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Passion ziet er dit jaar weer anders uit dan normaal: zonder publiek, met Maria Magdalena als nieuw personage en met meer oorspronkelijk Engelstalige nummers die hertaald zijn naar het Nederlands.
Kim-Lian van der Meij speelt in Doetinchem Jezus’ vrouwelijke discipel, verder zijn er rollen voor de 26-jarige Soy Kroon (de jongste Jezus tot nu toe), Thomas Cammaert (Petrus), Noortje Herlaar (Maria) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus).
Ruud de Wild is de verteller van deze twaalfde editie, en tussen de optredens door praat Sosha Duysker met de kruisdragers, allen tussen de achttien en dertig jaar. Zij hebben een pittige tijd achter de rug, maar kijken met een positieve blik naar de toekomst. Een mooie verwijzing naar het thema ‘Alles komt goed?!’
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)