TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Passion ziet er dit jaar weer anders uit dan normaal: zonder publiek, met Maria Magdalena als nieuw personage en met meer oorspronkelijk Engelstalige nummers die hertaald zijn naar het Nederlands.
Kim-Lian van der Meij speelt in Doetinchem Jezus’ vrouwelijke discipel, verder zijn er rollen voor de 26-jarige Soy Kroon (de jongste Jezus tot nu toe), Thomas Cammaert (Petrus), Noortje Herlaar (Maria) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus).
Ruud de Wild is de verteller van deze twaalfde editie, en tussen de optredens door praat Sosha Duysker met de kruisdragers, allen tussen de achttien en dertig jaar. Zij hebben een pittige tijd achter de rug, maar kijken met een positieve blik naar de toekomst. Een mooie verwijzing naar het thema ‘Alles komt goed?!’
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint