TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
The Passion ziet er dit jaar weer anders uit dan normaal: zonder publiek, met Maria Magdalena als nieuw personage en met meer oorspronkelijk Engelstalige nummers die hertaald zijn naar het Nederlands.
Kim-Lian van der Meij speelt in Doetinchem Jezus’ vrouwelijke discipel, verder zijn er rollen voor de 26-jarige Soy Kroon (de jongste Jezus tot nu toe), Thomas Cammaert (Petrus), Noortje Herlaar (Maria) en Sabri Saad El Hamus (Pilatus).
Ruud de Wild is de verteller van deze twaalfde editie, en tussen de optredens door praat Sosha Duysker met de kruisdragers, allen tussen de achttien en dertig jaar. Zij hebben een pittige tijd achter de rug, maar kijken met een positieve blik naar de toekomst. Een mooie verwijzing naar het thema ‘Alles komt goed?!’
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier