TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De teams van scouts Angela Groothuizen, rapper Donnie, Tabitha, Flemming en Nicky Romero raken steeds voller en voller. Voor de kandidaten die nu nog auditie moeten doen, is dat slecht nieuws. Zij moeten nu nog beter hun best doen om de scouts te overtuigen van hun kunnen.
Wie zich voor nu weinig zorgen hoeft te maken, is Jean Toxic, ook bekend als Jens Broes. Vorige week bood Angela Groothuizen maar liefst 5000 euro om in deze act te investeren en daarmee verzekerde de ster zich van een plek in de halve finale.
In een eerder interview verklapte Angela al het een en ander over Jean. "Ik heb wel een wereldact binnengehaald: een jongen uit Antwerpen die als 'drag' optreedt. Ik heb nog nooit zoiets gezien", aldus Angela in Veronica Superguide. "Hij gaat absoluut scoren."
Of er in deze aflevering net zo'n een groot talent op het podium zal staan, moet blijken.
Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten