TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cornald Maas verrast acteurs die zijn genomineerd voor de VSCD Toneelprijzen. Deze worden uitgereikt tijdens een gala-avond van het Nederlands Theater Festival in september. In Theater Maas spreekt hij ook met Abdelkader Benali, die juryvoorzitter van het festival is.
Maas: “Ik ben ontzettend blij dat we dit belangrijkste festival voor de podiumkunsten naar tv kunnen brengen. Een theaterfestival is als een etalage. Een uitgelezen kans om te laten zien wat Nederland op het gebied van podiumkunsten in huis heeft.”
Twee van de toneelprijzen zijn de Louis d’Or en de Theo d’Or. Naamgevers zijn de negentiende-eeuwse acteurs Louis Bouwmeester en zijn zus Theodora Mann-Bouwmeester. Vorig jaar gingen deze prijzen - een gouden medaille - naar Bram Suijker en Hadewych Minis.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger