TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cornald Maas verrast acteurs die zijn genomineerd voor de VSCD Toneelprijzen. Deze worden uitgereikt tijdens een gala-avond van het Nederlands Theater Festival in september. In Theater Maas spreekt hij ook met Abdelkader Benali, die juryvoorzitter van het festival is.
Maas: “Ik ben ontzettend blij dat we dit belangrijkste festival voor de podiumkunsten naar tv kunnen brengen. Een theaterfestival is als een etalage. Een uitgelezen kans om te laten zien wat Nederland op het gebied van podiumkunsten in huis heeft.”
Twee van de toneelprijzen zijn de Louis d’Or en de Theo d’Or. Naamgevers zijn de negentiende-eeuwse acteurs Louis Bouwmeester en zijn zus Theodora Mann-Bouwmeester. Vorig jaar gingen deze prijzen - een gouden medaille - naar Bram Suijker en Hadewych Minis.
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start