TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cornald Maas verrast acteurs die zijn genomineerd voor de VSCD Toneelprijzen. Deze worden uitgereikt tijdens een gala-avond van het Nederlands Theater Festival in september. In Theater Maas spreekt hij ook met Abdelkader Benali, die juryvoorzitter van het festival is.
Maas: “Ik ben ontzettend blij dat we dit belangrijkste festival voor de podiumkunsten naar tv kunnen brengen. Een theaterfestival is als een etalage. Een uitgelezen kans om te laten zien wat Nederland op het gebied van podiumkunsten in huis heeft.”
Twee van de toneelprijzen zijn de Louis d’Or en de Theo d’Or. Naamgevers zijn de negentiende-eeuwse acteurs Louis Bouwmeester en zijn zus Theodora Mann-Bouwmeester. Vorig jaar gingen deze prijzen - een gouden medaille - naar Bram Suijker en Hadewych Minis.
Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival
08:41De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, De Verraders, The Dukes of Hazzard
20:53Dennis van der Geest confronteert aannemer in Bureau Onrecht: 'Ben jij een oplichter?' (video)
20:09Verrassende wending in huwelijk Stefan en Dennis (MAFS): 'Hij heeft een toneelstuk gespeeld'